Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

BOOT.Lv redakcijas rokās ir nonākusi Logitech K400 tastatūra, kura aprīkota ar skārienjutīgo palitkni, to arī šodien apskatīsim.

Komplektācijā ar klaviatūru iekļautas 2 AA baterijas, kas nepieciešamas tās darbībai, kompaktais Logitech uztvērējs, USB pagarinātājs, kā arī makulatūras kaudzīte.

Viss tastūras korpuss ir veidots no matētas plastmasas, kas to pasargās no izteiktas putekļu pievilkšanās un pirkstu nospiedumu redzamības. Rokā klaviatūra šķiet ļoti viegla un atstāj teju vai rotaļlietas iespaidu, taču tas darīts ar nolūku – Logitech K400 noderēs, lai zvilnot dīvānā, vadītu, piemēram savu mājas izklaides datoru.

Taustiņu izvietojums ir ērts, uz tiem uzdrukātie simboli ir pietiekami lieli, lai būtu viegli saskatāmi, lietojot klaviatūru gan būs jārēķinās ar to, ka taustiņi ir diezgan skaļi, drīzāk pat tie grab, Logitech paši gan norāda, ka taustiņi ir klusi, iespējams mūsu gadījumā tā ir testa eksemplāra problēma – nolietojums.

Labajā pusē novietots skārienjutīgais paliktnis, kura diagonāle ir 3.5 collas, kā arī divi ne pārāk ērti taustiņi zem tā. Paliktnis darbojas adekvāti un ir diezgan ērts, lai ikdienas darbībās aizstātu peli, noderīgas būs multi-touch funkcijas.

Tiek minēts, ka vienu bateriju nomaiņu Logitech K400 tastatūra spēs darboties aptuveni gadu, kā jau varat nojaust, to mēs nepārbaudījām.

Logitech K400 būs labi piemērota ierīce, lai attālināti (līdz 10 metriem) vadītu Windows operētājsistēmas vadītu datoru. Šis noteikti būs labs risinājums tiem, kas datoru kā izklaides centru pieslēdz pie televizora. USB uztvērējs ir pietiekami kompakts, lai to droši varētu atstāt pieslēgtu, tāpat arī tas būs saderīgs ar citiem Logitech produktiem. Klaviatūras un skārienjutīgā paliktņa apvienojums Latvijas interneta veikalos pieejams par aptuveni 22 latiem, kas ir ļoti laba cena!

Saistītās tēmas: k400klaviatūraslogitechtastatūras

Izsaki savu viedokli