Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Šodien Logitech izziņoja Logitech bezvadu skārienpaliktni, kas ļauj viegli norādīt, ritināt un vilkt vienalga, lai arī kur jūs vēlētos pārvietoties tīmeklī vai kur citur.

Logitech bezvadu skārienpaliktnis ļauj lietotājam dabiski pārvietoties pa datora saturu ar daudzskārienu naviģēšanu un intuitīvu, uz žestiem balstītu vadību. Uz lielās skārienvirsmas ir pietiekami daudz vietas klikšķināšanai ar pirkstiem. Tas, ka paliktnis ir bezvadu, nozīmē, ka nav arī vadu mudžekļa. Jums tikai jānovieto skārienpaliktnis jebkur uz galda un sava datora USB pieslēgvietai jāpievieno Logitech Unifying uztvērējs. Ar šo pašu uztvērēju viegli iespējams pieslēgt līdz pat 5 citas saderīgas ierīces.

Logitech bezvadu skārienpaliktnis būs nevainojams cilvēkiem, kas vēlas klejot pa tīmekli dabiskākā veidā,” sacīja Rory Dooley, Logitech vecākais viceprezidents un vadības ierīču nodaļas vadītājs. “Tas ļauj, pārlūkojot tīmekli, viegli pārvietoties pa tīmekļa lapām un bez piepūles pāršķirt garas lapas padarot pārlūkošanu vieglāku nekā jebkad agrāk.”

Logitech bezvadu skārienpaliktņa daudzskārienu naviģēšana piedāvā līdz pat četru pirkstu žestus un vilcienus, lai ritinātu lapas un pārslēgtu lietotnes. Uzlabotais 2,4 GHz bezvadu savienojums samazina aiztures un traucējumus. Baterijas darbības ilgums ir līdz pat četriem mēnešiem, un LED indikators brīdina, kad jāmaina baterija.

Cena un pieejamība 

Sagaidāms, ka Logitech bezvadu skārienpaliktnis būs nopērkams jau septembrī par €49.99.

Saistītās tēmas: logitechskārienjutīgie paliktņi

Izsaki savu viedokli