Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nekas nav tik labi kā būt kopā ar savu mīļoto Valentīndienā. Diemžēl dažkārt tas nav tik viegli iespējams un komunikācija lielā attālumā vienam no otra ar e-pastu starpniecību var izrādīties tikpat romantiska kā vēstules rakstīšana Jūsu bankas menedžerim. Labākā alternatīva kā būt kopā ar savu mīļoto tieši Valentīndienā, pat tad ja Jūs šķir attālums, ir Logitech tīmekļa kameras izmantošana un video saziņa, kas liks Jums justies it kā Jūs būtu līdzās viens otram. Šādai saziņai varat izmantot Skype Augstas kvalitātes video zvana bezmaksas pakalpojumu. Šī būs iespēja redzēt un runāt ar savu mīļoto arī tad, ja neatrodieties līdzās.


Jūs varēsiet izmanot bezmaksas video zvanus, ar kvalitāti, kas ir izteiksmīgāka un labāka nekā jebkad agrāk un tas ir pateicoties VGA izšķirtspējai (640 līdz 480 pikseļiem) un 30 kadriem sekundē, kad izmantojot Augstas kvalitātes video sertificētās Logitech tīmekļa kameras, datoru ar divkodolu procesoru un Skype High Quality Video versiju 3.6. Tas ir iespējams pateicoties sadarbībai starp Logitech un Skype, kā rezultātā tiek nodrošina kvalitāte kādu vēl nebūsiet baudījuši.

Logitech tīmekļa kameras sertificētas augstas kvalitātes videozvaniem

Augstas kvalitātes video zvans izmantojot Skype ir pieejams ar šādām Logitech tīmekļa kamerām: Logitech® QuickCam® Pro 9000, Logitech® QuickCam® Pro piezīmjdatoriem un Logitech® QuickCam® Sphere AF.

Visas trīs augstas kvalitātes video sertificētajām tīmekļa kamerām ir Carl Zeiss lēcas un autofokusēšana ātrai, plūstošai fokusēšanai, kas palīdz novērst manuālās fokusēšanas neērtības. Logitech auto fokusēšanas sistēma pārfokusē priekšmetus mazāk nekā 3 sekundēs un nodrošina, ka attēls ir ass atrodoties līdz pat 10 cm attālumā no kameras lēcām.Lietojama mājā un birojā, Logitech QuickCam Pro 9000 ir aprīkota ar elestīgu universālu pamatni, kas ļauj to ērti novietot uz jebkura monitora. Lietošanai pārvietojoties Logitech QuickCam Pro piezīmjdatoriem tiek pārdota komplektā ar ceļojuma somiņu un aprīkota ar regulējamu aptveri, kas piemērota arī lieliem klēpjdatoriem, kuru panelis ir pat 2cm biezs. QuickCam Sphere AF tīmekļa kamera telpā var aptvert līdz pat 190 grādus horizontāli un 100 grādus vertikāli , turklāt tā piedāvā unikālu pan-and-tilt izsekošanas tehnoloģiju.

Tātad, vai nu Jūs atrodaties tūkstošiem kilometru attālumā viens no otra vai vienkārši slepeni vēlaties sarunāt partneri vakariņām, atrodoties vēl darbā, Logitech tīmekļa kameras būs labākais veids kā panākt mīļotā cilvēka klātesamību, lai kur arī viņš atrastos

Izsaki savu viedokli