Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vēlreiz no jauna definējot veidu, kā mēs mijiedarbojamies ar ciparu pasauli, šodien Logitech atklāja Logitech Cube. Logitech Cube unikālais dizains, kas liek pārdomāt, kāda var būt datorpele, piedāvā visu, ko sagaidāt no datorpeles, turklāt, kad tas nepieciešams, kļūst par prezentācijas ierīci. 

Izmantojot kā peli, Logitech Cube ritinās, kad jūs velkat ar pirkstu pa galveno paneli, pateicoties Logitech Flow Scroll programmatūrai, kas nodrošina plūstošu ritināšanu, gluži kā jūsu viedtālrunī.

“Ar tā eleganto dizainu, Logitech Cube tūlīt iekrīt acīs,” sacīja Tods Volkers, Logitech zīmola vadītājs. “Bet tas nav tikai īpatnējs dizains. Cube ir nepieciešamās īpašības, lai klejotu tīmeklī vai veidotu svarīgu prezentāciju, turklāt tā ir neliela izmēra.”

Lai izmantotu Logitech Cube kā prezentācijas ierīci, viss, kas nepieciešams, ir pacelt to gaisā un brīdi vēlāk tā jau ir prezentācijas režīmā. Klikšķinot peles virsmu, jūs pārvietojaties uz nākamo slaidu un, ja nepieciešams atgriezties, vienkārši apgrieziet peli un noklikšķiniet vēlreiz.

Šo kabatas lieluma peli būs viegli pārnesāt no darba vietas uz apspriežu telpu, vai pārnest no dzīvojamās istabas uz virtuvi.

Logitech Cube ir nelielais Logitech Unifying uztvērējs ar Logitech uzlaboto 2.4 GHz savienojumu, kas ir pietiekami neliels, lai pavilktu pieslēgts jūsu datoram, kad to pārnēsājat. Tas dod jums vada savienojuma uzticamību ar bezvadu priekšrocībām, kā arī iespēju ar vienu uztvērēju savienot līdz sešām saderīgām ierīcēm. Pievienojiet tastatūru vai citu peli bez neērtībām, ko sagādā vairāki USB uztvērēji.

Logitech Cube ir godalgota International CES Innovations 2012 Design and Engineering Awards datoru ārējo ierīču kategorijā.

Cena un pieejamība 

Sagaidāms, ka Logitech Cube Eiropā būs nopērkama no šī gada janvāra tikai tiešsaistē  par €69.99 un tai ir 3 gadu garantija. Papildu informācijai, lūdzu, apmeklējiet Logitech mājaslapu.

Saistītās tēmas: logitechpele

Izsaki savu viedokli