Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Logitech piedāvā klēpjdatora skaļruņu sistēmu AudioHub ar integrētu USB centrmezglu – piedāvājot iespaidīgu skaņu un lielisku dizainu. AudioHub apvieno unikālu 2.1 vienlaidu skaļruņu sistēmu ar trīs integrētām liela ātruma USB pieslēgšanas vietām kompaktā konstrukcijā, kas būs saderīga ar vairumu klēpjdatoru.


“Mūsdienās vairums cilvēku izmanto savus klēpjdatorus kā galvenos mājas datorus un digitālās mūzikas atskaņotājus,” atklāj Logitech audio nodaļas vadītājs Džefs Holove (Jef Holove). “Tā kā šī tendence pieaug, cilvēki saviem datoriem pievieno arvien jaunas ārējās ierīces, piemēram, tīmekļa kameras un bezvadu peles. Logitech AudioHub nodrošina elegantu, risinājumu, kas ļauj cilvēkiem vadīt ārējās ierīces un uzlabo skaņas kvalitāti.”

Piedāvājot klēpjdatoru īpašniekiem lielisku skaņu, AudioHub skaļruņu sistēma piedāvā regulējamu viengabala skaļruņu sistēmu ar integrētu zemo frekvenču skaļruni, kas nodrošina sabalansētu skaņu ar skaidrām augšējām frekvencēm un pamatīgiem basiem. Klusuma poga izslēdz skaņu neatslēdzot integrēto USB centrmezglu.

Lai palīdzētu cilvēkiem lietot ārējās ierīces, AudioHub piedāvā trīs iebūvētas liela ātruma USB pieslēgšanas vietas. Kad vēlaties savu klēpjdatoru ņemt līdzi, AudioHub atvieglo to atslēgšanu vienkārši atvienojot USB vadu, kas pievienots datoram. AudioHub aizmugurē kabeļi izvietoti tā, lai tie nesapiņķerētos.

Tikai trīs ar pusi collu augstais AudioHub piedāvā piegulošu, askētisku dizainu, kas būs pielāgots praktiski jebkurai vietai Jūsu mājā, arī dzīvojamajai istabai. AudioHub skaļruņu sistēmai ir regulējams platums, kas palīdzēs novietot satelītskaļruņus ap vairumu klēpjdatoru.

Cena un pieejamība

Logitech AudioHub klēpjdatora skaļruņu ieteicamā cena Eiropā ir €99.99.

Izsaki savu viedokli