Aktuāls

Logic3 – viedtālruņu un spēļu konsoļu aksesuāru ražotājs, izveidojuši Ferrari zīmolu nesošu austiņu kolekciju.

Savā preses relīzē Logic3 vēsta, ka pieejamas 2 Ferrari austiņu kolekcijas:

Scuderia Ferrari kolekcijas izstrādājumiem ir raksturīgs F1 komandas sacensības, ātruma un tehnoloģisko jauninājumu gars. Katra izstrādājuma dizainā ir jaušama Ferrari sacīkšu automobiļu plūdlīniju forma, kas ar sajūsmu tiek pazīta visā pasaulē. Šīs kolekcijas izstrādājumus rotā ekskluzīvā Scuderia Ferrari emblēma, kas demonstrē kopējo priekšstatu par veiktspēju, tehnoloģijām un jaudu.

Ferrari Cavallino kolekcijā ir manāmas satraucošās izjūtas, kas pārņem vadītāju pie nemirstīgo Ferrari GT klases ielas automobiļu stūres. Augstākās klases tekstūras un materiāli, kas apvienojumā veido pirmšķirīgu apdari, atstāj nepārspējamu greznības un skaistuma iespaidu. Sērija, ko pelnīti rotā slavenā Cavallino Rampante jeb “Lēcošā zirga” emblēma, pauž izcilību un smalkumu, tādēļ tik tiešām uzskatāma par leģendāru.

Scuderia Ferrari kolekcijas austiņām raksturīgs rūpīgi izstrādāts dizains un augstas kvalitātes skaņa apvienojumā ar izcilu komfortu ausīm. Visa kolekcija, kas atspoguļo Ferrari F1 komandas stilu, ir pieejama šādā noformējumā:
• modeļa R200 austiņas pieejamas sudraba vai baltā krāsā par169 LVL;
• modeļa P200 austiņas, kas izteikti līdzinās tām, kuras tiek izmantotas F1 boksos, ir pieejamas sarkanā vai melnā krāsā par169 LVL;
• modeļa R100 un R100i austiņas ar TFAT un trokšņu izolācijas sistēmu ir pieejamas melnā vai baltā krāsā par 109 LVL;
• modeļa S100 un S100i austiņas ar TFAT un trokšņu izolācijas sistēmu ir pieejamas sarkanā vai baltā krāsā par 89 LVL.

Ferrari Cavallino austiņas nodrošina augstākās kvalitātes skaņu apvienojumā ar izcilu komfortu. Kolekcija, kurā galvenā uzmanība ir pievērsta kvalitatīviem materiāliem un detaļām, ir pieejama šādā noformējumā:
• modeļa T250 austiņas pieejamas melnā vai dzeltenbrūnā krāsā par 119 LVL;
• modeļa T150 un T150i austiņas ar TFAT un trokšņu izolācijas sistēmu ir pieejamas melnā vai dzeltenbrūnā krāsā par 129 LVL;
• modeļa G150 un G150i austiņas ar TFAT un trokšņu izolācijas sistēmu ir pieejamas melnā vai baltā krāsā par 119 LVL.
Tuvākajās nedēļās Logic3 grasās paziņot arī par savas Ferrari kolekcijas austiņu ar aktīvo trokšņu slāpēšanas sistēmu (ANC) un skaļruņu sistēmu pieejamību un cenām.

 

Saistītās tēmas: austiņas

Izsaki savu viedokli