Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Divu mēnešu laikā, kopš Latvijas Mobilais Telefons (LMT) Latvijas iedzīvotājus iepazīstina ar viedpalīgiem, pieprasījums pēc šīm inovatīvajām ierīcēm ir strauji audzis, sasniedzot planšetdatoru pārdošanas apjomus. Kā liecina LMT apkopotie pārdošanas dati, iedzīvotāji visaktīvāk apgūst viedpalīgu sniegtās iespējas sporta un veselības jomā.

Pieprasītākais viedpalīgs Latvijā ir FitBit sporta viedpulkstenis Surge, kas ne vien fiksē lietotāja pulsu un sportisko aktivitāšu sasniegumus, bet arī ļauj ērti kontrolēt viedtālruni. Otrajā vietā ierindojas Netatmo Welcome video novērošanas kamera, kas savienojas ar viedtālruni un ar seju atpazīšanas funkciju ļauj attālināti sekot līdzi norisēm mājoklī. Savukārt FitBit Aria viedie svari ir trešais pārdotākais viedpalīgs Latvijā.

LMT_Viedpaligu_TOP5

Lai gan viedpalīgu tirgus Latvijā vēl ir attīstības sākuma fāzē, iedzīvotāji strauji apgūst to sniegtās iespējas un salīdzinoši īsā laikā ir pieņēmuši gan LMT ieviesto jaunvārdu “viedpalīgi”, gan inovatīvās ierīces. Galvenokārt pircēji atzinīgi novērtē praktiskos risinājumus, kas ļauj viedtālrunī vienuviet pārvaldīt arvien vairāk ikdienā aktuālus procesus. Tāpēc augsts pieprasījums saglabājas arī pēc Netatmo laikapstākļu stacijas, kas monitorē laikapstākļus un gaisa kvalitāti, kā arī apkures viedpaneļa, kas sniedz iespēju efektīvi kontrolēt mājokļa apkuri.

LMT plāno tuvākā pus gada laikā mērķtiecīgi paplašināt viedpalīgu sortimentu, piedāvājot Latvijas iedzīvotājiem arvien jaunas iespējas, kā bagātināt ikdienu un papildināt viedtālruņa funkcionalitāti.

Jau oktobrī LMT viedpalīgu klāstu paplašināja Garmin Vivoactive viedpulkstenis, kas sportiskajiem lietotājiem piedāvā pat tādas iespējas kā reģistrēt bedrīšu iekarošanai nepieciešamo sitienu skaitu golfa laukumā vai saskaitīt baseina pievārēšanai nepieciešamo rokas vēzienu skaitu. Savukārt novembrī LMT piedāvās arī eksotiskāku viedpalīgu dzīvnieku mīļotājiem – suņu kakla siksnu, kas ļauj ar mobilā telefona starpniecību sekot mīluļa gaitām.

Izsaki savu viedokli