Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Latvijas Mobilais Telefons šodien paziņojis jauno Apple viedtālruņu cenas, atkarībā no izvēlētā modeļa un atmiņas apjoma, mēneša maksa par ierīci būs sākot no 20, līdz pat 30 latiem mēnesī.

Iegādājoties iPhone viedtālruni pakalpojuma mans komplekts ietvaros un slēdzot līgumu uz diviem gadiem, 16 gigabaitu Apple iPhone 5C izmaksās Ls 20 mēnesī, savukārt 16, 32 un 64 gigabaitu iPhone 5S, attiecīgi, 26, 28 un 30 latus mēnesī. Jāņem vērā, ka ikmēneša rēķinam būs jāpieskaita izmaksas par izvēlēto tarifu plānu un citiem pakalpojumiem.

Izvēloties LMT tarifu Pirmais, kurā iekļautas bezmaksas sarunas un SMS uz Latvijas mobilo un fiksēto sakaru tīkliem, iPhone 5C 16 gigabaitu versijas mēneša maksa būs 25 lati, savukārt iPhone 5S tiks piedāvāts par 33 latiem mēnesī. Šajās cenās ir iekļauta maksa par tarifu plānu, bet ne par papildus pakalpojumiem, piemēram mobilo internetu.

Pieteikties jaunajiem iPhone iespējams LMT mājaslapā, līdz ko izvēlētā ierīce būs pieejama iegādei, LMT ar katru klientu sazināsies individuāli.

Capture

Saistītās tēmas: appleiphonelmtmobilie sakariviedtālruņi

Izsaki savu viedokli