Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Latvijas Mobilais Telefons (turpmāk – LMT) un apdrošināšanas sabiedrība „BTA Insurance Company” SE (turpmāk – BTA) klientu ērtībai izstrādājuši un ieviesuši jaunu pakalpojumu – iespēju iegādāties ceļojuma apdrošināšanu ar īsziņas palīdzību. Ceļojumu apdrošināšana ar īsziņas palīdzību pieejama visiem LMT klientiem, un to var iegādāties jebkurā vietā un valstī, kur tiek nodrošināti mobilie sakari.

BTA piedāvā vairākas ceļojumu apdrošināšanas programmas ar dažādu apdrošināšanas segumu, nodrošinot klientiem iespēju izvēlēties sev piemērotāko programmu. Lai ceļojumu apdrošināšanas polises iegāde ar īsziņas palīdzību būtu maksimāli ērta un vienkārša, izstrādāta jauna ceļojumu apdrošināšanas programma, kuru klienti var iegādāties par standarta cenu vienai dienai, neatkarīgi no tā, uz kuru valsti dodas. Apdrošināšanas segumā ietilpst: medicīniskie un repatriācijas izdevumi, nelaimes gadījumu apdrošināšana, bagāžas aizkavēšanās, nozaudēšana, nolaupīšana vai bojājumi pārvadātāja vainas dēļ, personisko lietu nolaupīšana, pases vai ID-kartes nozaudēšana vai zādzība, juridiskā palīdzība, civiltiesiskā atbildība, kā arī ceļojuma pārtraukšana un lidojuma aizkavēšanās. Kopējā polises apdrošinājuma summa klientiem vecumā līdz 75 gadiem ir 75 000 eiro, savukārt klientiem vecumā no 75 gadiem – 10 000 eiro.

„Cilvēki izprot apdrošināšanas nepieciešamību ceļojumu laikā, tomēr par tās iegādi  pirms ceļojuma nereti tiek aizmirsts, tādēļ, rūpējoties par savu klientu ērtību, esam izstrādājuši risinājumu, kā ātri un ērti iespējams iegādāties ceļojuma apdrošināšanu tikai ar vienas īsziņas palīdzību. Lai padarītu ērtāku cilvēku ikdienu, arī turpmāk LMT turpinās attīstīt dažādus e-pakalpojumus,” atzina LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis.

„Mūsdienu steidzīgajā dzīves ritmā kvalitatīva, ātra un ērta pakalpojumu saņemšana jebkurā diennakts laikā un jebkurā pasaules vietā BTA klientiem ir ļoti būtiska. Jau šobrīd liela daļa apdrošināšanas pakalpojumu, piemēram, apdrošināšanas atlīdzību pieteikšana un polišu iegāde, tiek nodrošināta arī interneta vidē vai pa tālruni. Tieši tādēļ, investējot un ieviešot dažādus moderno tehnoloģiju risinājumus, pilnveidojam apkalpošanas servisu, tādējādi pielāgojoties mūsu klientu prasībām,” uzsver apdrošināšanas sabiedrības „BTA Insurance Company” SE valdes priekšsēdētājs Jānis Lucaus.

Izbraucot no Latvijas, LMT abonenti un LMT Okartes lietotāji saņems informāciju par iespēju iegādāties BTA Ceļojumu apdrošināšanu gan sev, gan saviem līdzbraucējiem. Polises pieprasījuma īsziņa jānosūta 24 stundu laikā pēc informatīvās īsziņas saņemšanas. Tajā jānorāda vārds, uzvārds, personas kods un ceļojuma dienu skaits (no 1 līdz 13). Ja paredzēts ilgāks ceļojums, polisi varēs pagarināt, nosūtot atkārtotu pieprasījuma īsziņu ar ceļojuma atlikušo dienu skaitu. To var izdarīt jau stundu pēc pirmās īsziņas nosūtīšanas.

Apdrošināšanas nosacījumi darbojas visā pasaulē, izņemot atsevišķas paaugstināta riska valstis vai zonas, un tie stājas spēkā četras stundas pēc apstiprinājuma īsziņas saņemšanas. Maksa par BTA ceļojumu apdrošināšanu ir LVL 1,45 (2.06 EUR) dienā, un tā tiks iekļauta nākamajā LMT rēķinā vai arī noņemta no LMT Okartes konta. Pakalpojuma norēķinu iespēju nodrošina Mobilais maksājums.

Saistītās tēmas: lmt

Izsaki savu viedokli