Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Neatkarības nedēļas laikā, no 11. līdz 18. novembrim mobilajā televīzijā LMT Straume ikvienam Latvijas iedzīvotājam būs iespēja tiešraidēs vērot Latvijas sargātāju darbu un smelties iedvesmu no patriotiem, kuri gādā par mūsu valsts un tās iedzīvotāju drošību.

LMT Straumē nedēļas garumā notiks tiešraides no aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa, karavīru, kājnieku, ūdenslīdēju, sapieru, zemessargu un citu Latvijas sargu ikdienas darba Rīgā un Latvijas reģionos. Neatkarības nedēļa noslēgsies 18. novembrī ar tiešraidi „Diena ar Latvijas prezidentiem”, kurā lielāko dienas daļu sekosim līdzi Latvijas Valsts bijušajiem prezidentiem un esošajam prezidentam Raimondam Vējonim.

LMT_Straume_Neatkaribas_nedela

Juris Binde, Latvijas Mobilā Telefona prezidents: “Latvija ir tik stipra kā ikviens no mums, un mēs vēlamies parādīt drosmīgo Latvijas sargu darbu un spēku, ar ko lepoties. Latvijas neatkarības nedēļā vēlamies godināt mūsdienu Latvijas sargātājus, kuri katru dienu pašaizliedzīgi strādā, lai mēs būtu drošībā. Lai valsts svētku laikā smeltos spēku no Latvijas patriotiem, LMT Straumē dažādos skatpunktos parādīsim Latvijas sargu ikdienu un aizrautīgus kadrus no aizkulisēm, kur parasti ieskatīties nav ļauts.”

Mobilās televīzijas LMT Straume neatkarības nedēļas tiešraides programma:

  • 11. novembris, no plkst. 10.30 līdz 14.00 – diena ar Raimondu Bergmani, Latvijas Republikas aizsardzības ministru;

  • 12.11. no plkst. 09.30 – tiešraide no nesprāgušās munīcijas neitralizētāju skolas 1. līmeņa militārās meklēšanas kursa noslēguma pārbaudījumiem un munīcijas noliktavas, Kapteiņa Brauna muzeja apmeklējums;

  • 13.11. no plkst. 11.00 – unikāla tiešraide ar ieskatu ūdenslīdēju skolas apmācībās virs un zem ūdens, kā arī Jūras spēku flotilē Liepājā;

  • 14.11. no plkst. 10.00 – tiešraide no kājnieku bataljona šaušanas apmācībām;

  • 15.11. no plkst. 11.00 – Latvijas zemessargi un viņu ikdienas uzdevumi;

  • 16.11. no plkst. 09.30 – tiešraide no Latvijas gaisa spēku aviācijas bāzes Lielvārdē;

  • 17.11. no plkst. 09.00 – tiešraide no sauszemes kājnieku brigādes un ieskats paramediķu, sapieru un inženieru ikdienas darbā;

  • 18.11. no plkst. 10.00 – diena ar Latvijas Valsts bijušajiem prezidentiem un esošo prezidentu Raimondu Vējoni.

Neatkarības nedēļas tiešraides būs skatāmas mobilajās ierīcēs, lejupielādējot lietotni LMT Straume, kā arī http://straume.lmt.lv/lv/patrioti.

LMT Latvijas neatkarības nedēļas laikā aicina arī ikvienu Latvijas patriotu dalīties ar savu īpašo Latvijas sajūtu, spēku un lepnumu, publicējot fotogrāfijas un video materiālu sociālajos tīklos ar tēmturi #LVpatriots.

Izsaki savu viedokli