Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sakarā ar to, ka pingvīns Linux PWN 2 OWN konkursā nograuza līdz serdei jau tā iekosto ābolu Apple, pingvīns ir nolēmis uzsākt klēpjdatoru ražošanu.

Linux klēpjdatori tiks dēvēti par TuxBook Ice. Lai arī klēpjdators būs tikai 7 milimetrus plāns tajā būs iebūvēta speciāla ierīce ābolu mizošanai, paralēlais ports, astoņas USB pieslēgvietas, divi četrkodolu procesori un divi DVD diskdziņi. Ice klēpjdators būs aprīkots ar astoņu gigabaitu operatīvo atmiņu. Lai nodrošinātu maksimālu ātru ierīču darbību tās ir aprīkotas ar 160 gigabaitu Raptor tipa cietajiem diskiem, kuriem apgriezienu skaits minūtē sasniegs 15000. Pateicoties iebūvētajam Nvidia 8800 GTS grafiskajam procesoram tiks nodrošināts kvalitatīvs attēls. 13.13 collu lielais ekrāns spēj attēlot līdz 250 krāsām un tā maksimālā izšķirtspēja ir 640×480 pikseļi. Klēpjdatora svars būs tikai 4 kilogrami. Tāpat tiek piedāvāta ārējā diskešu ierīce par 99 ASV dolāriem.

Visu klēpjdatoru komplektācijā būs iekļauta Linux Ubuntu operētājsistēma. TuxBook Ice veikalu plauktos nonāks jau tuvāko divu mēnešu laikā un tā cena svārstīsies ap 500 ASV dolāriem. Attēli ar TuxBook būs pieejami jau tuvākajā laikā

Izmantotie resursi:
Dzertuve.lv

Izsaki savu viedokli