Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms kāda laika rakstījām par bezgaumīgu, Dubajā tapušu Bentley Hummer apvidus automobili. Tomēr ne vien pie šeihiem sastopamas šādas pārbūves – kāds ASV pilsonis savu Lincoln Town Car pārveidojis par Bentley Arnage…vismaz centies to izdarīt.

Šis automobilis nesen par 15098 dolāriem ticis izsolīts slavenajā eBay izsoļu lapā. Pie šīs cenas obligāti jāmin divi fakti – pirmkārt šī pārbuve iepriekšējam īpašniekam kopumā izmaksājusi 45000 dolārus, otrkārt parasta 1996. gada Town Car tirgus vērtība ir 4500 dolāri.

Automobilis ieguvis jaunu priekšas daļu, kas ietver Bentley lukturus, jauna tipa radiatora režģi un dzinēja pārsegu, kā arī citādāku buferi. Neproporcionālās detaļas priekšas dizainu padara nebaudāmu un visai nepievilcīgu. Sānu skatā izceļas lielie hromētie diski un divu toņu krāsojums.

Arī aizmugure nav īpaši veiksmīga, jo auto plakanās un platās formas nesader ar jauno bagāžas nodalījumu un lielajiem lukturiem. Izplūdes izejas kopskaitā divas – katrā pusē pa vienai.

Salona apdare ar visās malās esošajiem Bentley logotipiem izmaksājusi ap 10000 dolāru, kas ir divas reizes vairāk nekā standarta modeļa cena. Salīdzinājumā ar āpusi interjers ieturēts pat visai gaumīgā stilā.

Izsaki savu viedokli