Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Kaut arī gaidītākais Apple produkts dotajā brīdī ir jaunākās paaudzes iPhone, ir zināms, ka kompānija strādā arī pie jauniem planšetdatoriem, kuru skaitā solās būt arī lielizmēra iPad. Tas debiju varētu piedzīvot vien nākamā gada sākumā. 

Bloomberg vēsta, ka 12,9 collu planšetdatora ražošana tiks uzsākta nākamā gada pirmajā ceturksnī. Apple šajā sakarā jau aptuveni gadu ved sarunas ar detaļu piegādātājiem, lai varētu izveidot jaunu modeļu klāstu, kas lepotos ar lielāku skārienjutīgo displeju.

Iepriekš izskanēja baumas, ka lielizmēra Apple planšetdatora nosaukums būs iPad Pro. Pirms lielizmēra iPad oficiālās prezentācijas tiek gaidīta Apple iPad Air un iPad Mini jaunāko versiju debija.

Esošo iPad planšetdatoru noieta kritums liek Apple pasteigties ar jauno modeļu laišanu klajā. Vilcināšanās var nelabvēlīgi ietekmēt kompānijas finanšu rādītājus, jo iPhone un iPad ierīces ir atbildīgas par divām trešdaļām no kopējiem kompānijas ienākumiem.

Tikmēr Apple nekomentē jaunāko informāciju attiecībā uz gaidāmajiem produktiem. Iepriekš gan Apple vadītājs Tims Kuks norādījis, ka Apple produktus sagaida spoža nākotne un eksistē visnotaļ plašs inovāciju klāsts, ko iespējams integrēt nākamajos planšetdatoros.

apple-logo

Saistītās tēmas: appleipad

Izsaki savu viedokli