Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Varam taču kādu brīdi atpūsties no Battlefield, Assassins Creed un Call of Duty uzspēlējot ko vienkāršu, pavisam vienkāršu, taču reizē arī aizraujošu, vai ne? Šodienas ātrajā apskatā: Rayman Origins.

Ubisoft šo platformeri izlaiduši PlayStation 3, Nintendo Wii un Xbox 360 platformām, savas relīzes vēl gaida Nintendo 3DS un PlayStation Vita paredzētās versijas, kuras pie mums nonāks no februāra beigām līdz marta vidum.

Skrējienu cauri fantastiski nostrādātiem divu dimensiju līmeņiem varam aizvadīt kā vienatā ar Reimenu, tā arī līdz pat četriem lokāliem spēlētājiem, papildus spēlētāji jebkurā brīdī var pievienoties interesantajam skrējienam, kā arī jebkurā brīdī aiziet no tā. Katrā līmenī ir jācīnās ar pretiniekiem kā arī ir uzdevums izglābt ieslodzītos Elektūnus, kas arī ļaus mums tikt nākamajā līmenī.


Četru spēlētāju co-op

Kā jau šādām spēlēm ierasts, tad par sižetu kā tādu mums nebūs ko teikt, taču Rayman Origins interesantu padara tā vienkāršība, apvienojumā ar lieliski nostrādātajiem līmeņiem, lai arī tie varētu šķist nieks, tomēr nevarēsim tik vienkārši izskriet cauri. Lai atvieglotu procesu, spēles gaitā iespējams iegūt dažādas spējas, sākot ar peldēšanu, beidzot saraušanos.

Arī garuma ziņā šis platformeris ir pietiekami labi nostrādāts, mums tiek garantētas vismaz 10 stundas skraidīšanas, lēkāšanas, lidošanas, Elektūnu un nimfu glābšanas kā arī citas jautrības, kuru diezgan uzskatāmi iespējams redzēt pievienotajos video.

Rayman Origins ir pēc labākajiem platformeru paraugiem veidota spēle ar teicamu vizuālo un labu audio noformējumu, gribētos to pat nosaukt par vienu no labākajām spēlēm Wii platformai. Četru spēlētāju co-op režīms, iespējams, varētu būt iecienīts ballītēs, kad gribās atpūsties no nopietnām spēlēm.

Apskats tapis sadarbībā ar šīs spēles izplatītajiem Baltijas valstīs – Gamestar:

Latvijā šo spēli iespējams iegādāties, piemēram, pie Videogames.lv

Izsaki savu viedokli