Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Britu laboratorija Dennis Technology Labs savā 2015. gada pārskatā ir nosaukusi Kaspersky Internet Security par vislabāko izstrādājumu mājas lietotājiem domāto drošības risinājumu tirgū. Testos šis risinājums noteica ļaunprogrammatūras ar 100% precizitāti. Kaspersky Lab ir viens no nedaudzajiem drošības risinājumu piegādātājiem, kam piešķirta augstākā atzīme AAA četros Dennis Technology Labs testos pēc kārtas pēdējo 12 mēnešu laikā.

Dennis Technology Labs

Kaspersky Internet Security ir vienīgais risinājums, kas testos sasniedza visaugstāko rezultātu. Citu izstrādājumu efektivitāte izrādījās ievērojami zemāka. Piemēram, Microsoft Security Essentials darbības precizitāte tika atzīta par 66%, savukārt bezmaksas risinājuma Malwarebytes Anti-Malware — par 67%. Aprēķinos tika ņemts vērā ne vien pareizi noteikto ļaunprogrammatūru skaits, bet arī leģitīmu lietojumprogrammu nevajadzīgas apstrādes daudzums.

«Aparatūra ieņem aizvien lielāku lomu mūsu dzīvē, mēs pievienojam internetam arvien vairāk un vairāk ierīču. Līdztekus tam pieaug arī kiberdraudu skaits. Operētājsistēmā ietvertajiem rīkiem nepietiek jaudas, lai cīnītos ar tiem, tāpēc mēs izmantojām savu profesionālo pieredzi un visā pasaulē labi pazīstamās draudu analīzes iespējas, lai izstrādātu īpašu programmu — Kaspersky Internet Security. Mūsu risinājums aizsargā lietotāju ierīces labāk nekā citu piegādātāju izstrādnes, vienlaikus gandrīz netraucējot sistēmas resursu darbību, ko pārliecinoši apstiprināja Dennis Technology Labs testi,» sacīja Kaspersky Lab Antivīrusu pētījumu laboratorijas vadītājs Timurs Bijačujevs.

Saistītās tēmas: Drošībakaspersky lab

Izsaki savu viedokli