Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Izpētes uzņēmums StatCounter ir nācis klajā ar paziņojumu, ka lielākā daļa no interneta pārlūkošanas tiek veikta no Samsung ražotajām ierīcēm. Tiesa gan, vel pavisam nesen šī statistika esot bijusi savādāka. 

Pētījumā atklājies, ka Samsung lolojumi nodrošinot 25,7 procentus no visas pasaules mobilā interneta noslodzes. Otrajā vietā palika līdzšinējais līderis Apple ar 23,4 procentiem, savukārt pirmo trijnieku noslēdz Nokia ar 21,7 procentiem.

StatCounter speciālisti skaidro, ka iemesls, kādēļ Apple ir zaudējis pirmo vietu ir mazais modeļu klāsts, ko uzņēmums piedāvā.

Tiesa gan, tas neliedz i-kompānijai kļūt par absolūto līderi ASV mobilā interneta noslodzes rādījumos. Tur Apple kontrolē 52,2 procentus no visas datu plūsmas, kamēr Samsung pārvalda niecīgus 19 procentus. No Nokia ražotajām ierīcēm ASV tiek veikti vien 1,5 procentu darbību.

Kopumā gan kompānijas StatCounter pārstāvis min, ka Apple izdevies palielināt savu tālruņu daļu ASV un Lielbritānija, savukārt pārējā pasaulē notiek nemitīga cīņa ar Samsung.

Visbeidzot jāatgādina, ka veiktais pētījums nav tieši saistāms ar pārdoto tālruņu daudzumu vai ieņemto tirgus daļu.

samsung-galaxy-s-4-white-three-up-front-profile-back

Saistītās tēmas: mobilie tālruņisamsung

Izsaki savu viedokli