Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompaktie un līdznēsājamie skaļruņi Parrot PARTY, kuru svars nepārsniedz 600 gramus, ir piemēroti līdzi ņemšanai it visur. Tie aprīkoti ar iebūvētu uzlādējamu bateriju, kas ļaus veselas 4 stundas klausīties mūziku jebkur – vai jūs esat savā mājā vai ballītē ar draugiem. Jūs varat nosūtīt mūziku uz PARTY skaļruņiem pat neinstalējot īpašu programmatūru un tas ir iespējams izmantojot bezvadu savienojumu no jebkura datu avota, kas aprīkots ar tehnoloģiju Bluetooth Stereo (A2DP): no Bluetooth A2DP mobilā tālruņa, ar Bluetooth aprīkota datora vai MP3 atskaņotāja. Atskaņotājam Parrot PARTY ir arī ienākošās skaņas pieslēgvieta, tādējādi tas var atskaņot mūziku arī no jebkuras analogas mūzikas ierīces – CD atskaņotāja, standarta MP3 atskaņotāja vai MiniDisc rakstītāja.

Atskaņotājs Parrot PARTY automātiski uztver mūzikas avotu – vienalga, vai tas ir Bluetooth bezvadu savienojums vai ienākošajai pieslēgvietai pievienots kabelis. Bagātiniet savu muzikālo pieredzi ar šiem avangardiskajiem stereo skaļruņiem! Tie ir vienkārši lietojami un izstrādāti, lai varētu izmantot pašreizējās un nākotnes tehnoloģijas.

Pateicoties savam D klases skaņas pastiprinātājam un diviem platjoslas skaļruņiem, kuru reakcijas līkne speciāli ir pielāgota šim atskaņotājam, skaļruņi Parrot PARTY tik maza izmēra ierīcei nodrošina netipiski augstu skaņas kvalitāti. Skaļruņu skaņa ir dinamiska, skaidra un detalizēta. Parrot jūs spēs pārliecināt ar diviem pārsteidzošiem audio efektiem . Pirmais efekts – Stereo Widening, kas paplašina ar mūziku aizpildītās telpas apjomu. Otrais efekts – Virtual Super Bass, kas pastiprina zemās frekvences un piešķir tām spēku.

Skaļruņu Parrot PARTY tehnoloģija un optimizētā akustika ir pielāgota visiem mūzikas veidiem. Tie piedāvā nevainojamu un īstu skaņu no rokenrola līdz pat klubu mūzikai. Atslābinieties mājās, klausoties savu iecienītāko lirisko mūziku, vai arī ļaujiet sev izpausties trakākos ritmos.

Vilinošas līnijas, pārbaudīta izturība un gaumīgs izskats. Atskaņotājs Parrot PARTY ir līdznēsājams, mūsdienīgs un kompakts, turklāt tas ir tikai 9 collas garš. Tā stereo skaņa ir radīta tā, lai jūs varētu iepriecināt savas acis un ausis.
Latvijā Parrot PARTY būs iespējams iegādāties no novembra SIA Vadības sistēmas sadarbības partneru tirdzniecības vietās, kā arī interneta veikalā www.autonavigacija.lv
Skaļruņu ieteicamā cena ir Ls 70.

Tehniskā informācija:

-Parrot PARTY Bluetooth® Stereo 2.0 līdznēsājamie skaļruņi
-Stereo 2.0 bezvadu audio sistēma
-Divi platjoslas skaļruņi
-D klases pastiprinātājs
-Lietotāja saskarne: 5 pogas + ieslēgšanas/izslēgšanas poga
-3 LED indikatorlampiņas Bluetooth stāvoklim un audio efektiem
-Iestatījumi: skaļums, apklusināšana, atiestatīšana
-Režīmi: parastais, pārošanas, zemas jaudas, zemas baterijas uzlādes
-Saderīgie audio avoti*:
-Bluetooth Stereo (A2DP) ierīces
-Analogās audio ierīces
-Iebūvēts SBC dekoderis
-Audio efekti:
-Stereo Widening (paplašina stereoskaņu)
-Virtual Super Bass (pastiprina zemo frekvenci)
-Audio izvades jauda: maksimāli 6 W
-Atskaņošanas ilgums: 4 stundas
-Frekvenču diapazons: 120 Hz–18 KHz
-Ienākošās skaņas pieslēgvieta: 3,5 mm
-Barošana: uzlādējamas 2100 mAh Ni-MH baterijas + bateriju lādētājs (100–240 V)
-Datoram paredzētā programmatūra: Parrot Audio Suite
-Skaņas vadība, 7 joslu ekvalaizers

* Saderīgs ar Bluetooth Stereo (A2DP) mobilo tālruni, ar Bluetooth aprīkotiem datoriem, ar Parrot Bluetooth USB adapteri aprīkotiem datoriem, Bluetooth MP3 atskaņotājiem, līdznēsājamiem atskaņotājiem, kas aprīkoti ar Bluetooth audio adapteri, un jebkurām analogajām mūzikas ierīcēm.

Bluetooth

-Bluetooth v2.0 + EDR
-Profili:
-A2DP (uzlabotais audio izplatīšanas profils)
-AVRCP (audio un video attālās vadības profils)
-Bluetooth diapazons: 10 metri
-Pārošana: PIN kods
-Atjaunināšana izmantojot Bluetooth

Izmēri:

-Garums: 228 mm
-Augstums: 79 mm
-Platums: 85 mm
-Svars: 620 g

Procesors: 208 MHz Microprocessor Parrot 5
Atmiņa: operatīvā – 8 MB; zibatmiņa – 4 MB

Izsaki savu viedokli