Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Bite Latvija ir veikusi 3G tīkla uzlabošanas darbus visā Latvijā, šobrīd nodrošinot kvalitatīvu mobilo datu pārraidi 90% Latvijas teritorijas. Lai mobilā operatora klienti varētu izbaudīt tīkla sniegtās iespējas, Bite saviem klientiem dāvina bezmaksas megapriekus, lietojot navigācijas aplikāciju Waze.

Pēc modernizācijas un paplašināšanas darbiem visas vasaras garumā un 321 jaunas stacijas aktivizēšanas, Bites 3G tīkls šobrīd nosedz 90% valsts teritorijas. Līdz ar to saviem klientiem Bite spēj nodrošināt ātru internetu telefonā failu nosūtīšanai un saņemšanai, kā arī stabilāku datu pārraidi video un mūzikas straumēšanai.

Mūsu tehniķi ieguldījuši milzīgu darbu rekordlielos tempos, lai Bites 3G tīklā būtu pieejams ātrs mobilais internets,” atzīst Bites tehniskais direktors Gintas Butenas. “Šos uzlabojumus mūsu klienti jau izbauda – īsā laikā datu lietojums 3G tīklā pieaudzis par 15%, kas ir netipiska tendence vasarai, kad parasti šis rādītājs samazinās. Turklāt šajā periodā ievērojami samazinājies datu lietojums 2G tīklā, kas liecina, ka arvien vairāk klientu ir pieeja 3G tīklam.

Lai Bites klienti varētu izmantot uzlabotā 3G tīkla priekšrocības, tā viņiem dāvina bezmaksas megapriekus, lietojot populārāko navigācijas aplikāciju uz mobilajiem tālruņiem – Waze. Šobrīd tās aktīvo lietotāju skaits Latvijā sasniedzis 100 000, ierindojot Rīgu 2. vietā starp Eiropā aktīvākajām Waze pilsētām, piekāpjoties vien Parīzei.

Bites tehniskie darbinieki ir veikuši tīkla testēšanas darbus visā Latvijā, īpašu uzmanību pievēršot svarīgākajiem valsts ceļiem. Gintas Butenas: “Mobilās ierīces arvien vairāk tiek lietotas ārpus mājām – kustībā. Mūsu tīkls tagad spēj nodrošināt nepieciešamo datu pārraidi, lai, braucot automašīnā, nebūtu jāpārtrauc mūzikas straumēšanu vai navigāciju ar Waze.”

Lai ceļš būtu jautrāks, Bite, sadarbojoties ar Waze, ir sagatavojusi divas jaunas navigācijas vadības balsis – latviešu un krievu valodā. Šīs ir pirmās oficiālās Waze navigācijas balsis, kas krietni atšķirsies no standarta balsīm un ikvienu braucienu padarīs dzīvespriecīgāku, kā arī – tās ir pieejamas lietotājiem visā pasaulē.

Saistītās tēmas: bitemobilie sakarimobilo sakaru operatori

Izsaki savu viedokli