Aktuāls

Sešu mēnešu laikā no Beļģijas ievesti auto ar 24,5 miljonu kilometru deficītu

Auto, Moto

Ar mikroautobusiem RAF “Latvija” atkārtos ekspedīciju līdz Vladivostokai

Auto, Moto

Skandalozs datovīruss nozog konfidenciālu cilvēku veselības informāciju Lielbritānijas slimnīcās

Bez kategorijas

Pirms neilga laika analītiķi paredzēja, ka LG G5 viedtālrunis ļaus uzņēmumam būtiski uzlabot pārdošanas apjomus, nu tiek paredzēts, ka arī jaunākie Samsung viedtālruņu pārsitīs uzņēmuma rekordus.

androidpit-samsung-galaxy-s7-9-w782

Tiek ziņots, ka līdz aprīlim tehnoloģiju gigants paredzējis saražot 17.2 miljonus Galaxy S7 un Galaxy S7 edge viedtālruņu. Ja šo apjomu izdosies arī pārdot, tad tas apsteigs Galaxy S6 uzstādīto rekordu, šīs viedtālrunis pirmo trīs mēnešu laikā kopš tā prezentācijas tika pārdots  15.8 miljonos eksemplāru, savukārt otro vietu Samsung topā ieņem trīs paaudzes novecojušais Galaxy S4, kurš pirmo trīs mēnešu laikā pēc prezentācijas tika pārdots 15.2 miljonos eksemplāru.

Samsung Galaxy S7 un S7 edge Latvijas vadošo mobilo sakaru operatoru veikalos un lielākajos elektropreču tirdzniecības centros būs nopērkams no 11. marta. Savukārt no 22. februāra mobilo sakaru operatoru veikalos iespējams veikt ierīces iepriekš pasūtīšanu. Rezervējot kādu no jaunajiem Galaxy S7 sērijas tālruņiem, lietotāji ekskluzīvi saņems arī Gear VR ierīci.

Samsung Galaxy S7 aptuvenā mazumtirdzniecības cena būs no 719 eiro (Galaxy S7) līdz 819 eiro (Galaxy S7 edge) atkarībā no izvēlēta modeļa un atmiņas lieluma. Tie sākotnēji būs pieejami melnā un zelta krāsā, vēlāk arī sudraba tonī.

Izsaki savu viedokli