Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

LG Electronics un Microsoft paziņojuši par plāniem LG Windows Phone 7 īpašniekiem piedāvāt bezmaksas aplikācijas.

LG un Microsoft piedāvās dažādas Windows Phone 7 aplikācijas, tostarp sociālo savienojamību, spēles un noderīgas utilītas. Ik pēc 60 dienām tiks piedāvātas desmit jaunas bezmaksas aplikācijas, ko LG Windows Phone 7 īpašnieki, izmantojot LG Application Store, varēs ielādēt bez maksas (60 dienu periodam).

“Kad pagājušā gada sākumā nolēmām atbalstīt Microsoft viedtālruņu stratēģiju, mēs zinājām, ka šim lēmumam ir potenciāls,” norāda LG Mobile Communications (MC) mārketinga stratēģijas grupas viceprezidents Čangs Ma (Chang Ma). “Tāpēc ceram, ka šī sadarbība ar Microsoft ļaus sasniegt vēl augstākas virsotnes.”

“Jaunais Windows Phone Marketplace radīts jaunām uzņēmējdarbības iespējām,” sacīja Microsoft Windows Phone direktors Brendons Votsons (Brandon Watson). “Sadarbībā ar LG arī turpmāk piedāvāsim jaunākās Windows Phone 7 spēles un aplikācijas, līdz ar to tālruņu lietātāji būs tikai ieguvēji.”

Vērts atzīmēt, ka LG saviem Windows Phone 7 lietotājiem piedāvās bezmaksas piekļuvi arī vairākām pašu radītām aplikācijām, kas būs pieejamas no LG Application Store un aptvers sociālo tīklu pakalpojumus, piemēram, Type n Walk un Voice SNS, kā arī praktiskus rīkus, piemēram, Subway AR.

Izsaki savu viedokli