Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kamēr Samsung jaunākie finanšu rādītāji sāk sagādāt galvas sāpes, pavisam cita situācija ir vērojama otrā Dienvidkorejas tehnoloģiju giganta atskaitēs. LG šā gada otro ceturksni ir noslēdzis ar visai nopietnu peļņas izaugsmi, turklāt uzstādīts jauns viedtālruņu pārdošanas rekords.

LG mobilo ierīču divīzija pēdējos trīs mēnešos ir realizējusi 14,5 miljonus viedtālruņu, kas ir par 20 procentiem vairāk nekā pirms gada, rezultējoties jaunā kompānijas rekordā. Interesanti, ka trešdaļa no pārdotajiem tālruņiem ir apgādāti ar LTE tīklu atbalstu.

Kopējie ienākumi no viedtālruņu biznesa ir sasnieguši 3,5 miljardus dolāru, kas ir augstākais rādītājs kopš 2010. gada, turklāt par 16 procentiem pārsniedz ienākumus, kas gūti attiecīgajā laika periodā pirms gada.

Tikmēr arī citas LG divīzijas uzstādījušas visnotaļ labus rezultātus. Piemēram, LG daļa, kas ražo mājas izklaižu sistēmas, nopelnījusi 5 miljardus dolāru, kas ir par 3 procentiem vairāk nekā gada pirmajā ceturksnī. Savukārt LG divīzija, kas ražo sadzīves elektroniku, ir spējusi iekasēt nepilnus 3 miljardus dolāru.

Kopumā LG otro ceturksni ir noslēdzis ar ienākumiem nepilnu 15 miljardu apmērā, kas ir par 7,7  procentiem vairāk nekā iepriekšējā ceturksnī, taču tīrā peļņa ir pieaugusi līdz 400 miljoniem dolāru.

LG_G3_Beat(left)_and_LG_G3(right)

Saistītās tēmas: finanšu rezultātilg

Izsaki savu viedokli