Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ilgu laiku LG Display un Samsung Display ir bijuši sīksti sāncenši, kas cīnās par pasūtītāju simpātijām un līderu lomu inovāciju jomā. Tagad gan kaujas šķēpi nu tiek likti malā un kompāniju divīzijas apspriež dažādas sadarbības iespējas, vēsta The Wall Street Journal.

Vakar kompānijas paziņoja, ka atceļ abpusēji izvirzītās apsūdzības patentu pārkāpumos. Tā vietā tiks apspriestas sadarbības iespējas, lai uzlabotu kompāniju stāvokli displeju biznesā.

Tas ir pozitīvs pavērsiens abu kompānijas daļu savstarpējās attiecībās, ņemot vērā, ka iepriekšējie gadi pagājuši dažādās kaujās tiesu zālē. Īpaši situācija saasinājās 2012. gadā, kad LG iesūdzēja Samsung par dažādiem patentu pārkāpumiem attiecība uz OLED tehnoloģiju. Protams, ilgi nebija jāgaida līdz Samsung atbildēja ar līdzīgu rīcību.

Jaunākais abu kompāniju paziņojums vēsta, ka gudrākais solis šajā situācija ir sadarbība un Dienvidkorejas kompāniju pozīciju stiprināšana. Šāds notikumu pavērsiens patiešām ir apbrīnojami gudrs solis, jo konkurenti min uz papēžiem un izmanto abu kompāniju nesaskaņas. Tiesa gan, oficiāli parakstīta apliecinājuma šai sadarbībai pagaidām nav.

LG-and-Samsung-Upgrade-to-Android-2.2

Saistītās tēmas: displejilgsamsung

Izsaki savu viedokli