Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānijas LG oficiālajā blogā vācu valodā vakar tika ievietota informācija par ilgi gaidīto GC900 Viewty II viedtālruni, kuram būs liels skārienjutīgais ekrāns un 8 megapikseļu kamera. Lai gan neilgi pēc raksta publicēšanas informācija par šo modeli no LG interneta dienasgrāmatas tika izņemta, lgblog.de ir ievietots paziņojums, ka jau tuvākajās dienās informācija par Viewty II viedtālruni atkal kļūs pieejama.

Bez jau pieminētās 8 megapikseļu kameras un 3 collu ekrāna šim 12,4 milimetru biezajam telefonam būs arī A-GPS navigācijas atbalsts (līdz ar to bildēm varēs pievienot atrašanās vietas koordinātes, pateicoties geotagging atbalstam) un iespēja uzņemt 720 x 480 pikseļu izšķirtspējas video. Internetam ar šo tālruni varēs piekļūt gan, lietojot Wi-Fi bezvadu internetu, gan ar HSDPA mobilā interneta starpniecību.

Lai gan šobrīd vēl par Viewty II oficiāli netiek izpausta plašāka informācija, iepriekš tehnikas blogs Engadget.com izplatīja informāciju, ka šī telefona kameras maksimālā gaismjutība būs ISO 1600 un maksimālais atmiņas apjoms sasniegs 32 GB. Tāpat Engadget.com marta sākumā ziņoja, ka ar LG Viewty II varēs skatīties DivX un Xvid videofailus.

Pagaidām gan nav ziņu par tālruņa aptuveno cenu, kā arī laiku, kad tas nonāks pārdošanā. Starp citu, Engadget.com rīcībā esošā informācija liecina par to, ka Viewty II viedtālruņa oficiālais nosaukums, iespējams, būs Smart, nevis Viewty II.

Izsaki savu viedokli