Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirmās (un pagaidām vienīgās) paaudzes LG G Flex viedtālrunis debitēja pagājušā gada oktobrī, pārsteidzot lielu daļu pasaules. Jaunākā informācija, ko izplatījis kāds LG darbinieks, vēsta, ka kompānija jau drīzumā laidīs klajā otrās paaudzes ierīci ar ieliektu displeju.

Kāds LG pārstāvis pavēstījis, ka otrās paaudzes G Flex debiju piedzīvos jau šā gada nogalē. Tāpat tika norādīts, ka, pretēji valdošajai tendencei, jaunākās paaudzes viedtālrunis saņems mazāka izmēra displeju, taču tā izšķirtspēja tikšot uzlabota, pārsniedzot Full HD standartam atbilstošo izšķirtspēju.

Jāatgādina, ka LG G Flex debiju piedzīvoja 2013. gada oktobrī, bet pārdošanā nonāca novembrī. Tas tika apgādāts ar lielu, ieliektu 6 collu displeju, kas nodrošināja visai viduvēju – 720p – izšķirtspēju.

Pārējā tālruņa specifikācija gan bija atbilstoša flagmaņa statusam – jauns un jaudīgs procesors, ko papildina 2 GB operatīvā atmiņa. Tāpat ierīce tika apgādāta ar 13 MP kameru, ko papildina optiskā attēlu stabilizācijas funkcija. Kā visai interesants jauninājums bija fakts, ka ierīces korpusa aizmugure lepojās ar “pašdziedējošām” spējām.

Sagaidāms, ka pirmā valsts, kur varēs iegādāties otrās paaudzes LG G Flex būs Dienvidkoreja. Tai sekos ASV, Indija un citas valstis.

lg G flex

Saistītās tēmas: lg

Izsaki savu viedokli