Aktuāls

Skandalozs datovīruss nozog konfidenciālu cilvēku veselības informāciju Lielbritānijas slimnīcās

Bez kategorijas

Industriālo tehnoloģiju līderis ABB sadarbosies ar Latvijas iesācējuzņēmumu “Adaplab”

Datori, IT, bizness

Jaunākā informācija vēsta, ka LG strādā pie planšetdatora, kas tiktu apgādāts ar atvienojamu tastatūru. Kopumā rodas iespaids, ka ierīce būs Microsoft lolotā Surface Pro 3 planšetdatora galvenais konkurents.

Līdzīgi kā Microsoft izstrādājums, arī LG planšetdators saņems pilnizmēra QWERTY tastatūru, ko nepieciešamības gadījumā būs iespējams atvienot. Saprotams, ka ierīce neiztiks bez skārienjutīga displeja.

Kāds ražošanas procesam pietuvināts avots vēsta, ka LG planšetdators tiks apgādāts ar Intel ceturtās paaudzes procesoru un SSD tipa iebūvēto atmiņu. Tāpat LG apsver iespēju papildināt fizisko tastatūru ar skārienjutīgu paneli, gluži kā tas ir Surface Pro 3 gadījumā.

Jāatzīmē gan, ka LG jau ir izstrādājis un laidis klajā līdzīgus produktus. Piemēram, 2013. gada februārī kompānija iepazīstināja ar Tab-Book (redzamas attēlā) hibrīddatoru, kas saņēma gan 11,6 collu skārienjutīgu displeju, gan fizisku tastatūru. Ierīci darbināja Windows operētājsistēma.

Taču vēl jūlijā kompānija nāca klajā ar jaunākās paaudzes Tab-Book planšetdatoru, taču šoreiz Windows operētājsistēmu nomainīja Android 4.2 operētājsistēma. Tiesa, abas šīs sērijas ierīces nespēja nedz iekarot vērā ņemamu planšetdatoru tirgus daļu, nedz kļūt par nopietnu konkurentu Surface ierīcēm.

lg_tab-book

Saistītās tēmas: lgplanšetdatori

Izsaki savu viedokli