Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

LG publicējuši informāciju par tehnoloģiju kopumu, kas tiks lietots gaidāmajā kompānijas flagmanī, par ko baumas izskanējušas jau agrāk.

Savā relīzē LG jauno viedtālruni raksturo kā pirmo LTE viedtālruni, kas apgādāts ar Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 četrkodolu procesoru.

Jaunais LG viedtālrunis izcelšoties ne tikai ar iepriekš minētā procesora sagādāto veiktspēju, bet arī ar īpaši ilgu akumulatora kalpošanas laiku, plānu korpusu, un īpašu ekrāna tehnoloģiju, kas nodrošina labāku attēlu un mazāku enerģijas patēriņu.

Lai arī mūsdienās viedtālruņi lielākoties noveco ātrāk, par to akumulatoriem, LG veidojot jauno kompānijas flagmani parūpējušies, lai šis telefons varētu kalpot īpašniekam ilgu laiku.

Mūsdienās vairumā telefonu izmanto akumulatorus, kas paredzēti 500 pilniem uzlādes cikliem. Izmantojot jaunās LG tehnoloģijas, jaunais kompānijas flagmanis būs aprīkots ar akumulatoru, kas spēs nodrošināt 800 pilnus uzlādes ciklus. Tas būs pirmais telefons, kas aprīkots ar šādu – “ilgdzīvojošu” akumulatoru.

Jaunums būšot arī ierīces ekrāna tehniskais risinājums – tas sola tīrāku attēlu, nekā Amoled, tajā pašā laikā nodrošinot vēl mazāku enerģijas patēriņu. LG True HD IPS+ ekrāni demonstrē asāku attēlu, nekā AMOLED ekrāni. Tas tiek panākts izmantojot augstāku pikseļu blīvumu (320 ppi) un Stripe RGB IPS tehnoloģiju.

Jaunais ekrāns izcelšoties arī ar taupīgumu – baltās krāsas parādīšana tam tērēšot par 70% mazāk enerģijas, kā AMOLED tehnoloģijas ekrāni. Un kā “punkts uz i” – LG izmantotās tehnoloģijas ekrāni neciešot no “iedegšanas”.

Ja ar iepriekšējiem slavinājumiem gaidāmā LG flagmaņa ekrānam ir par maz, tiek pieminēta arī G2 Touch Hybrid Display tehnoloģija. Pateicoties tai, attālums starp ekrānu un skārienjutīgās virsmas augšējo daļu samazināts par 30 procentiem. Lietotājam tas rada vēl grūtāk pamanāmu atstarpi starp attēlu un telefona virsmu, radot sajūtu, ka pieskārieni skar pašu attēlu, nevis neredzamo barjeru virs tā.

LG labi māk radīt interesi – tagad jāgaida, kad varēsim šo tālruni skatīt dzīvē!

Saistītās tēmas: LG Optimus

Izsaki savu viedokli