Aktuāls

”Apple” sejas identificēšanas tehnoloģijas drošības aspekti

Tālruņi, mobilās ierīces

”Nokia” jaunais telefons varētu saņemt līdzīgu ekrānu kā ”Galaxy S8”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar skaistām uzvarām aizvadīts Latvijas rallijkrosa kausa 6. posms Biržos

Auto, Moto

”OxygenOS 4.5” atnesīs dažas ”OnePlus 5” funkcijas ”OnePlus 3/3T” viedtālruņos

Tālruņi, mobilās ierīces

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

Pirms aptuveni gada tehnoloģiju pasaule iepazina ierīces, kas var lepoties ar ieliektu formu. Tas ir iespējams pateicoties lokanajiem displejiem, taču LG norāda, ka ar to nekas neapstāsies un jau tuvākajos gados varēsim sagaidīt jaunus risinājumus displeju tehnoloģijās, kas ļaus izveidot vēl savdabīgākas formas ierīces.

Ja ticam LG publikācijai, kas iezīmē kompānijas plānus nākotnē, tad jau nākamgad sagaidīsim pirmās lokāmās ierīces, savukārt jau 2017. gadā būs pieejami pirmie displeji, ko varēs salocīt un sarullēt, atvieglojot to pārvietošanu un paplašinot to pielietošanas iespējas.

lg futhure

LG norāda, ka galvenā atbilde uz visiem šiem inovatīvajiem risinājumiem ir P-OLED tehnoloģija, pie kuras uzņēmums strādā jau labu laiku. Tā paredz organiskās LED diodes ietvert plastikāta substrātā. Salīdzinot ar pašlaik bieži izmantotajiem stikla OLED un LED displejiem, P-OLED izstrādājumi būs vienkāršāki, plānāki, vieglāki un leposies ar zināmu elastību.

Jāmin gan, ka LG jau ir pamanījies atrisināt vairākas problēmas, kas iepriekš liegušas izmantot plastikāta substrātus līdzīgās tehnoloģijas. Viens no galvenajiem risinājumiem ir tāda plastikāta izstrāde, kas būtu izturīgs augstās temperatūrās un būtu ķīmiski stabils.

Interesanti, ka kompānijas P-OLED displejs ir atrodams ne tikai pagājušajā gadā prezentētajā LG G Flex viedtālrunī, bet arī šā gada LG viedpulkstenī, kas lepojas ar apaļu displeju – G Watch R.

LCD-vs-Glass-OLED-vs-Plastic-OLED_old

Saistītās tēmas: displejilgoled

Izsaki savu viedokli