Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kamēr citi ražotāji piedzīvo realizācijas apjomu samazinājumu, kā rezultātā tiek zaudēta tirgus daļa un ienākumi, LG ir uzstādījis jaunu noieta rekordu.

LG Electronics pirmajā ceturksnī ir realizējis 10,3 miljonus viedtālruņu, kas ir jauns kompānijas rekords. Rezultātā uzņēmuma ienākumi ir palielinājušies par 28,5 procentiem, sasniedzot 2,96 miljardus ASV dolāru.

Galvenie panākuma kaldinātāji bija Optimus G, Optimus G Pro un Nexus 4. Tāpat savu daļu artavas ielika arī Optimus L sērija. Kompānija arī turpmāk plāno audzēt pārdošanas apjomus, it īpaši uz Optimus L, G un F sēriju rēķina.

Tiesa gan, mazāk spoži uzņēmumam veicās televizoru lauciņā. Kaut arī pārdošanas apjomi auga Eiropā un attīstības tirgos, kā, piemēram, Ķīnā, taču kopējie ienākumi samazinājās līdz 4,77 miljardiem ASV dolāru. Galvenokārt dēļ vājajiem plazmas televizoru realizācijas rādītājiem.

Kopumā LG ir noslēdzis pirmo ceturksni ar 20 miljonu ASV dolāru peļņu, kas varbūt nešķiet daudz, taču kompānija ar pārdomātu politiku saglabā arī turpmākas izaugsmes iespējas.

lg electronics talrunis

Saistītās tēmas: finanseslg

Izsaki savu viedokli