Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms neilga laika internetā parādījās informācija par jaunu viedtālruni no LG Electronics, kura nosaukums būs KM900 Arena. Kā jau daudziem pēdējā laikā prezentētiem viedtālruņiem, arī šim modelim būs liels skārienjutīgais ekrāns, bet nebūs fiziskas tastatūras. Tāpat jāatzīmē, ka šis telefons atbalstīs DVB-H standarta mobilo digitālo televīziju, kuru šobrīd testē arī Latvijas Mobilais Telefons.

LG Electronics KM900 Arena mobilajam tālrunim būs 3 collu liels skārienjutīgais ekrāns ar 800 x 480 pikseļu lielu izšķirtspēju, 5 megapikseļu kamera (ar zibspuldzi un DVD kvalitātes video režīmu), A-GPS navigācijas sistēma, kā arī DVB-H standarta mobilās televīzijas un FM radio atbalsts. No savienojumiem tālrunis atbalstīs Wi-Fi bezvadu internetu, Bluetooth bezvadu savienojumu, kā arī 900/1800/1900 MHz GSM/EDGE mobilo sakaru tīklus un UMTS/HSDPA standartu ātrgaitas mobilo internetu. Sarunu režīmā tālrunis varēs darboties gandrīz 4 stundas (230 minūtes), bet gaidīšanas režīmā līdz 300 stundām.

Ierīces aptuvenā cena vēl nav zināma, taču tas, visticamāk, tiks prezentēts Mobile World Congress izstādē, kas no 16. līdz 19. februārim norisināsies Spānijas otrā lielākajā pilsētā Barselonā.

Izsaki savu viedokli