Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Dienvidkorejā bāzēta kompānija LG ir publicējusi gada trešā ceturkšņa finanšu atskaiti. Tā atklāj visai pozivītvu ainu – kompānijas ienākumi un peļņa kāpj. Galvenais izaugsmes dzinējspēks ir mobilo ierīču bizness.

Šāda gada trešo ceturksni LG Mobilo komunikāciju divīzija noslēgusi ar 4,14 miljardu dolāru ienākumiem, kas radušies pārdodot 16,8 miljonus viedtālruņu. Ienākumu ziņā sasniegts augstākais punkts kopš 2009 gada, bet realizācijas apjoms ir audzis par 39 procentiem, ja salīdzina ar attiecīgo laika periodu pirms gada. Kompānija īpaši izceļ G un L III sērijas viedtālruņus, norādot uz to augstajiem realizācijas rādītājiem. Ražošanas peļņa sasniegusi 163 miljonus dolāru.

Tikmēr citas LG divīzijas ir piedzīvojušās nelielu ienākumu kritumu. LG Mājas izklaides sistēmu divīzija iekasējusi 4,59 miljardus dolāru (kritums par 3 procentiem), LG Mājas iekārtu divīzija nopelnīja 2,84 miljardus dolāru, savukārt divīzija, kas nodarbojas ar gaisa kondicionēšanas sistēmu un enerģijas risinājumu izstrādi, nopelnīja 902 miljonus dolāru.

Kopumā kompānijas ienākumi ir sasnieguši 14,54 miljardus ASV dolāru, kas ir par 7,4 procentiem vairāk, ja salīdzina ar attiecīgo laika periodu pirms gada. Tikmēr peļņa sasniegusi 449 miljonus dolāru, kas ir divreiz vairāk nekā 2013. gada trešā ceturkšņa izskaņā piefiksētie dati.

lglogo

Saistītās tēmas: finanšu rezultātilg

Izsaki savu viedokli