Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Vai Tu esi viens no tiem cilvēkiem, kam viedtālruņi liekas pārāk bezpersoniski un kas vēlētos, lai tiem būtu sava personība? Ja atbilde ir “jā”, tad LG jaunākais viedtālruni – Aka – ir domāts tieši tev.

LG Aka ir gluži kā moderna viedtālruņa un Tamaguči spēles krustojums. Viedtālrunim ir acis un tas apgādāts ar vairākām saskarnes īpatnībām, kas liek domāt, ka ierīcei ir sava personība. LG ir izstrādājis četras viedtālruņa versijas, kas savā starpā atšķiras ne tikai ar krāsu, bet arī ar “raksturu”.

Piemēram, Eggy versija ir dzeltenā krāsā un tā visai viegli iemīlas. Wooky ir baltā krāsā un tas mēdz apbižot citus tālruņus, savukārt YoYo ir rozā un tas mīl labi paēst, savukārt Soul ir melnā krāsā un tas mīl mūziku.

lg aka

Ir skaidrs, ka daudziem šie modeļi liksies pārāk īpatnēji, tādēļ nav pārsteigums, ka to galvenais (vienīgais) noieta tirgus būs Dienvidkoreja, kur ierīce pieejama par aptuveni 450 ASV dolāriem. Ārpus Dienvidkorejas šis viedtālrunis netiks piedāvāts.

Raugoties no tehniskās specifikācijas viedokļa LG Aka ir visai tipisks vidējās klases aparāts, kas apgādāts ar 5 collu 720p izšķirtspējas displeju, četru kodolu 1,2 GHz procesoru, 1,5 GB operatīvo atmiņu un 16 GB iebūvēto atmiņu. Ierīces aizmugurē ir novietota 8 MP kamera.

Enerģijas rezerves nodrošina 2610 mAh akumulators, bet operētājsistēmas funkcijas veic Android 4.4 KitKat.

Saistītās tēmas: interesantilg

Izsaki savu viedokli