Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau vēstījām par savdabīgās formas LG Optimus Vu viedtālruņa trešo paaudzi. Tagad ierīce ir piedzīvojusi oficiālu prezentāciju un, kā vēsta informācija, daudzas detaļas izstrādājums ir aizņemies no LG G2.

Vu 3 saņēmis 5,2 collu IPS LCD skārienjutīgo ekrānu, kura malu attiecība ir 4:3 un izšķirtspēja 1280×960 pikseļi. Izstrādātāji apgalvo, ka šāds formāts ir piemērotāks dokumentu lasīšanai un interneta pārlūkošanai. Tāpat kā iepriekšējiem modeļiem, arī šī versija ir apgādāta ar irbuli.

Lācītim vēderā slēpjas gana jaudīgi dzelži. Līdzīgi kā G2 flagmaņa gadījumā, arī šī ierīce ir saņēmusi jaudīgo Snapdragon 800 procesoru.

lg vu 3

Taču no G2 aizlienēto lietu saraksts turpinās. Piemēram, korpusa aizmugurē ir novietota 13 MP kamera, kas var lepoties ar optisko attēlu stabilizāciju (tāda pati kā G2 gadījumā). Ierīce atbalsta arī LTE-A tīklus un tādas opcijas kā KnockOn (pamodina ierīci divreiz pieskaroties ekrānam), Guest Mode un QLink (spēj dalīties ar paziņojumiem starp tālruni un planšetdatoru). Saprotams, ka arī šīs ekstras varēsiet atrast LG flagmanī.

lg vu 3 cover

Interesanti, ka LG Vu 3 ir saņēmis arī QuickView vāciņus, taču atšķirībā no LG G2, tie ir caurspīdīgi.

Sagaidāms, ka planšettelefonu klases ierīce tirgū debitēs jau šā gada ceturtajā ceturksnī. Tiesa gan, pagaidām netiek precizēts, kuru valstu tirgos šis izstrādājums būs pieejams.

lg vu iii

Saistītās tēmas: LG Optimus

Izsaki savu viedokli