Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

LG Electronics (LG) iepazīstina ar jaunāko hibrīda viedtālruni, kas izstrādāts īpaši tai lietotāju paaudzei, kura ir vairāk pieradusi pie atveramo tālruņu korpusa dizaina. Jaunais LG Wine Smart debiju atsevišķās valstīs piedzīvos jau šomēnes, tostarp Francijā, Itālijā, Polijā, Spānijā, Kazahstānā, Japānā un Lielbritānijā.

LG Wine Smart Range

LG Wine Smart apvieno atveramā telefona dizaina familiaritāti ar viegli lietojamu skārienjutīgu ekrānu, viedtālruņa savienojamību un jaudu. LG optimizējis šo ierīci ar modernām multimediju funkcijām, lai padarītu pāreju no mobilā tālruņa uz viedtālruni pēc iespējas nemanāmāku.

LG Wine Smart aprīkots ar operētājsistēmu Android Lollipop 5.1.1 un spēj bez problēmām darbināt jaunākās aplikācijas. Ierīce piedāvā lielu fizisku 3×4 ciparu tastatūru ātrai un precīzai rakstīšanai, kā arī ātros taustiņus, kas nodrošina tūlītēju piekļuvi tādām bieži lietotām funkcijām kā tālruņu numura sastādītājam, kontaktu sarakstam, īsziņām vai kamerai. Lielās ikonas palīdz pilnībā izmantot 3×3 sākuma ekrāna izvietojumu izteiksmīgajā 3.2 collu HVGA ekrānā. Wine Smart piedāvā arī LG Safety Care funkciju, kuru iespējams uzstādīt, lai automātiski pārraidītu trauksmes signālus un reāllaika atrašanās vietu iepriekš noteiktiem kontaktiem, kad lietotājam nepieciešama tūlītēja palīdzība.

„Ar Wine Smart mūsu mērķis bija radīt viedtālruni atveramo telefonu cienītājiem,” norāda LG Electronics Mobile Communications Co. prezidents un vadītājs Džuno Čo. „Lietotājiem nevajadzētu laist garām viedtelefonu revolūciju tikai tāpēc, ka viņi priekšroku dod konkrētam telefona dizainam. Pateicoties LG Wine Smart, tas vairs nebūs jādara.”

Cena un pieejamība Baltijas tirgū tiks paziņota atsevišķi.

LG G Wine Smart galvenās specifikācijas:

  • Čipkopa: 1.1GHz Quad-Core
  • Operētājsistēma: Android 5.1.1 Lollipop
  • Displejs: 2-collas HVGA (480 x 320)
  • Kamera: aizmugurējā – 3MP, priekšējā – VGA
  • Izmērs: 117.7 x 58.7 x 16.6mm
  • Atmiņa: 4GB ROM / 1GB RAM / MicroSD
  • Akumulators: 1,700mAh (izņemams)
  • Tīkls: 4G LTE / HSPA+ 42Mbps (3G)
  • Krāsas: burgundijas sarkana un zila

LG Wine Smart Burgundy

 

Saistītās tēmas: lglg wine smartviedtālruņiwine smart

Izsaki savu viedokli