Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kādu laiku atpakaļ LG prezentēja savu mobilo tālruņu sēriju sauktu par Chocolate, ar šiem telefoniem nenoliedzami kompānija iekaroja dāmu sirdis un kādu laiku tas bija viens no populārākajiem tālruņiem sieviešu aprindās. Protams, neaizmirsīsim par Shine, taču šie telefoni nekļuva tik populāri kā šokolāde. Šobrīd LG strādā pie jauniem tālruņiem, kurus sauks par Black Label.


LG Black Label

Šis būs viens no nedaudzajiem tālruņiem kurš aprīkots ar piecu megapikseļu fotokameru, tāpat arī kompānija sola, ka Black Label būs plānākie tālruņi ar šādas izšķirtspējas kameru. Pašlaik šo statusu ieņem Samsung G600, tātad LG tālruņiem jābūt plānākiem par 14.9 milimetriem, kas izklausās visai iespaidīgi.

Kā jau iepriekšējiem modeļiem, arī šim daži no vadības taustiņiem būs skārienjūtīgi, tomēr atšķirībā no Shine, Black Label nebūs aprīkots ar ritināšanas taustiņu.

Pagaidām nav pieejamas sīkākas ziņas par ierīces tehniskajiem parametriem, taču tuvākajā laikā informēsim mūsu lasītājus arī par Black Label aptuveno cenu un laiku, kad tas nonāks veikalu plauktos.

Izsaki savu viedokli