Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nenoliedzami, ka LCD televizoru popularitāte jau sen ir pāraugusi cilvēku interesi par vecajiem CRT tipa tālrāžiem. LCD tirgū konkurence ir pietiekami liela, lai ražotāji papūlētos savus lolojumus aprīkot ar dažādām odziņām, kas piesaistītu lielāku cilvēku uzmanību un līdz ar to arī palielinātu pārdošanas apjomus.

LG Scarlet LG80 izšķirtspēja ir 1080p ( 1920 x 1080 pikseļi ), jeb tā sauktā Full HD. Tiek paredzēts, ka šie televizori būs pieejami ar ekrāna diagonāles garumu sākot no 42 līdz pat 65 collām. Kontrasta attiecība ir 30000:1. Televizors ir aprīkots ar divām HDMI, kā arī vienu USB 2.0 pieslēgvietu. Tomēr, pati interesantākā funkcija šajā gadžetā ir integrētie četru kanālu ( 3.1 ) skaļruņi. Ierīces sānos ir novietoti divi skaļruņi, kuri izbīdās līdzko televizors tiek ieslēgts, trešais atrodas, zem LG logo televizora priekšpusē, savukārt zemo frekvenču skaļrunis – produkta aizmugurē.

Pagaidām gan nav zināma LG Scarlet LG80 televizoru aptuvenās cenas, taču Eiropas veikalu plauktos tiem vajadzētu nonākt jau tuvāko divu mēnešu laikā.

Izsaki savu viedokli