Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Rīga, Latvija 2008. gada 27. novembris – Uzņēmums LG Electronics (LG), pasaules tehnoloģiju un dizaina līderis mobilo sakaru tirgū, tagad arī Baltijas valstīs piedāvā jauno mobilo tālruni LG Renoir (KC910). Šis tālrunis ar skārienjutīgu ekrānu un 8 megapikseļu kameru nodrošina plašu funkciju klāstu, piemēram, Wi-Fi, Dolby Mobile no Dolby Laboratories Inc.
“Renoir ir daudz vairāk nekā tikai kameras tālrunis. Tas tiešām nodrošina ērtu piekļuvi visām funkcijām, kā arī plašu redzes, skaņas un pieskārienu sajūtu gammu,” norāda Dr. Skots Āns (Skott Ahn), uzņēmuma LG Electronics Mobile Communications Company vadītājs. “8 megapikseļu kamera ir tikai viens no tālruņa aspektiem. Tā unikālā funkciju kombinācija ar pilna skārienekrāna interfeisu, Dolby Mobile tehnoloģiju mūzikas atskaņošanai un iebūvētu Wi-Fi un A-GPS nodrošinājumu ļauj izmantot tālruni Renoir vienlīdz oriģinālos veidos.”

Pievērsiet uzmanību uzlabotai skārienjutīgai augstas kvalitātes kamerai

Izmantojiet tālruni Renoir, lai uzņemtu izcili skaidrus 8 megapikseļu attēlus, ko var rediģēt kamerā un nekavējoties lejupielādēt internetā vai arī drukāt. Tālrunī ir ietvertas pat tādas funkcijas, ko parasti var veikt tikai ar augstākās klases atsevišķām kamerām — Schneider-Kreuznach sertificētu optiku, ksenona zibspuldzi, automātisko un manuālo fokusu, jutīgumu atbilstoši standartam ISO 1600 un ģeogrāfiskās atzīmes.

Funkcija „Skārienuzņēmums” ikreiz vienkāršo fotografēšanu, un ļauj fotogrāfam pievērsties jebkuram objektam, vienkārši tam pieskaroties ekrānā. Aizslēgs atveras automātiski, kad lietotāja pirksts tiek noņemts no ekrāna.

Būtiska tālruņa Renoir priekšrocība salīdzinājumā ar atsevišķām digitālajām kamerām ir iespēja izveidot savienojumu ar jaunākajiem 3G HSDPA tīkliem un Wi-Fi. Līdz ar to nav jāgaida ne mirklis, lai fotoattēlus parādītu visai pasaulei. Tos nekavējoties var ērti lejupielādēt internetā. Ģeogrāfiskās atzīmes, ko nodrošina Renoir A-GPS iespējas, ļauj vienkārši noskaidrot, kur tika uzņemts fotoattēls, un tos kārtot, izmantojot interneta kartēšanas vietnes.

Speciālie fotografēšanas režīmi attēliem piešķir īpašu, profesionālas kvalitātes izskatu. Kosmētiskā fotouzņēmuma iespēja no cilvēku sejām noņem plankumus un citas nepilnības, kā arī padara cilvēkus fotoattēlos spilgtākus un dzidrākus. Mākslinieciskais fotouzņēmums ļauj lietotājiem izmantot vairākus iepriekš iestatītus efektus, sākot no bieži izmantotiem, piemēram, melnbaltā efekta, līdz retiem un niansētiem, piemēram, silto un vēso toņu efektiem.

Izmantojiet nepārspējamas multivides iespējas

Renoir ir arī pirmais pasaules tirgum izstrādātais tālrunis, kurā izmantota Dolby Mobile tehnoloģija. Šis Dolby Laboratories nodrošinātais iebūvētais audio apstrādes tehnoloģiju komplekts garantē dziļu, bagātīgu un skaidru skaņu ar spēcīgiem basiem, lai lietotāji varētu baudīt visaptverošu un aizraujošu mūzikas skanējumu.

Renoir nodrošina augstāku video kvalitāti, spējot uzņemt īpaši kvalitatīvus 120 kadrus/sekundē (lēnu kustību video) vai arī garākus notikumus, izmantojot ierakstīšanas režīmu 5 kadri/sekundē. Beztrokšņa mikrofons nodrošina, ka skaņa ir tikpat dzidra kā video. Iebūvēts DivX un Xvid kodētu video nodrošinājums garantē, ka tālrunis Renoir sniegs stundām ilgu izklaidi.

Līdzīgi kā ar fotoattēliem— Renoir var lejupielādēt jebkādu lietotāja izveidotu saturu, ieskaitot audio, video vai tekstu, izmantojot 3G HSDPA tīklus vai Wi-Fi. Tālrunis Renoir ir sagatavots pilnīgām Web 2.0 lietošanas iespējām, tas var izmantot tīmeklī bāzētas programmas, arī tās, kurām nepieciešams GPS.

Pieskarieties intuitīvam, pielāgojamam interfeisam

Renoir intuitīvais un ērti pielāgojamais lietotāja interfeiss ir izvietots pilnā skārienjutīgā ekrānā, kas ir izcili piemērots multividei. Pirmoreiz ieslēdzot ierīci, lietotājiem tiek parādīts sveiciena ekrāns, kas ir sākuma ekrāns vairākiem logrīkiem. Tos var izvēlēties no plaša piedāvājumu klāsta un vilkt uz vajadzīgo vietu. Īpaši jāizceļ tālruņa Renoir tiešsaistes logrīki, kuros tiek izmantots tiešsaistes saturs no tīmekļa, lai nodrošinātu aktuālu informāciju, piemēram, par laika apstākļiem.

Programmās, piemēram, īsziņu programmā, Renoir ļauj lietotājam izvēlēties izmantojamo ievades interfeisu — ekrāna tastatūru QWERTY, kas līdzīga datora tastatūrai, vai burtciparu tastatūru, kāda tiek izmantota vairākumā mobilo tālruņu. Vēl viena unikāla funkcija, ko nodrošina Renoir skārienjutīgs ekrāns, ir ātrie numuri ar attēliem, kas lietotājiem ļauj tikai ar pieskārienu ātri ritināt kontaktus un skatīt detalizētu informāciju.

LG Viewty sērijas pēctecim ir piešķirts nosaukums Renoir, lai atspoguļotu šīs ierīces personalitāti un augsto multivides izsmalcinātības līmeni. Tālruņa dizaineri smēlās iedvesmu no impresionisma stila gleznotāja Renuāra un veida, kā viņš izmantoja gaismu un krāsu spēli, lai izceltu ainavas, kas bija krāšņas un skaistas savā būtībā.

Izsaki savu viedokli