Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Latvija, Rīga, 2009. gada 25. augusts, – LG Electronics (LG) piedāvā jauno LCD TV LG LU4000. Modelim ir oriģināls dizains, kas ir ērts lietošanā, turklāt izceļas ar kvalitatīvu attēlu un enerģijas patēriņa samazināšanas funkciju. Televizors var pārsteigt ne tikai ar reālistisku attēlu, bet arī ar īpatnēju dizainu – tāds ir modelis LG LU4000. Šis televizors ir gluži kā izkāpis no profesionāla dizaina žurnāla lappusēm: televizora melnajam glancētajam rāmim ir caurspīdīgs, taisnstūra formas ietvars, kas plūdeni pāriet pamatnē. LG LU4000 tiek piedāvāti 19 un 22 collu izmēros. Jaunais televizors kļūs par oriģinālu aksesuāru un kļūs par odziņu jebkurā interjerā.

LG LU4000 televizorā ar 1366×768 izšķirtspēju ir vismodernākās tehnoloģijas, kas nodrošina kvalitatīvu skatīšanās pieredzi. Picture Wizard, AV(Audio-video) režīmi, kā arī 24p Real Cinema optimizē attēla kvalitāti visiem programmu tipiem, ieskaitot sportu, filmas, spēles utt.

Ar LG Picture Wizard palīdzību var precīzi noregulēt attēlu. Vienkārša Picture Wizard attēlu vednis nodrošina izcili ērtu lietošanu: sistēma uz LU4000 ekrāna attēlo iestatīšanas instrukcijas dažādiem apgaismojuma apstākļiem un signālu tipiem.

Trīs ieprogrammētie AV režīmi „Kino”, „Sports” un „Spēles” rada optimālu attēla un skaņas kvalitāti, kas tiek regulēta ar vienu vadības pults pogu.

Funkcija 24p Real Cinema nodrošina filmu demonstrēšanu ar notikuma dabisko ātrumu – 24 kadri sekundē, atveidojot attēlu pilnīgā saskaņā ar oriģinālu.

Kvalitatīvai skatīšanās pieredzei izcila skaņa ir tikpat svarīga kā lielisks attēls. Optimāla skanējuma nodrošināšanai, televizorā LG LU4000 tiek izmantotas uzņēmuma LG unikālās tehnoloģijas Invisible Speaker un Clear Voice II. Audio speciālists Marks Levinsons ir piedalījies sistēmas Invisible Speaker radīšanā. Invisible Speaker nodrošina dziļu un efektīgu skanējumu pateicoties tam, ka skaņas atskaņošanai tiek izmantots viss televizora panelis priekšpusē. Tajā pat laikā dinamiskie skaļruņi paliek neredzami.

Sistēma Clear Voice II padara runātāja teikto skaidrāku pat trokšņainās ainās. Šai jaunajai sistēmas Clear Voice versijai ir 12 līmeņu vadība, kas ļauj skatītājiem regulēt skanējumu noteiktam balsu skaitam.

Vissvarīgākā šā televizora sastāvdaļa ir LG izstrādātā Intelligent Sensor funkcija – paneļa aizmugurējais apgaismojums samazina enerģijas patēriņu, analizējot istabas apgaismojumu un precīzi pielāgojoties apkārtējai videi. Pateicoties šai funkcijai, tas kļūst dabīgāks un palīdz samazināt acu noslogojumu. Funkcija Intelligent Sensor tāpat kontrolē tādus iestādījumus kā krāsa – tātad ne tikai pasargā skatītāja acis un ekonomē enerģiju, bet arī paaugstina attēla kvalitāti.

Šis stilīgais, nelielais televizors ar kvalitatīvu attēlu būs piemērots ikvienam, kas novērtē augstu attēla kvalitāti un dod priekšroku neparastiem dizaina risinājumiem.

Tāpat LG piedāvā vēl vienu šīs līnijas modeli – LG LU5000. Tā dizainā ir vairākas elegantas stila līnijas, kas būs piemērotas jebkuram pieredzējušam mūsdienu modes cienītājam. Attēla izšķirtspēja 1920x1080p ļauj skatīt smalkākās multivides satura detaļas. Turklāt televizora unikālais dizains, kas atgādina smaržu pudelīti, ir nevainojams jūsu stila elements un tāpat kā LU4000 iederēsies jebkurā interjerā. LU5000 ieejams 19, 22, 26 collu izmēros.

LU4000 Specifikācijas

* 1366×768 izšķirtspēja

* Picture Wizard (attēlu vednis)

* AV režīms

* Dinamiskais kontrasta spējas 8,000:1;

* 5 ms

* Režīms 24p Real Cinema (5:5 pull down)

* Clear Voice II

* Invisible Speaker

* Smart Energy Saving

* HDMI

Izsaki savu viedokli