Aktuāls

”Audi” superauto atgriežas Latvijā – šogad Biķernieku trasē ”’Audi R8 Coupe”, ”R8 Spyder” un citi

Auto, Moto

”LG V30” nesaņems divus ekrānus, tomēr ierīces dizains būs lielisks

Tālruņi, mobilās ierīces

”iOS 11” atnesīs jaunu iespēju, kā bloķēt ”Touch ID” un veikt ārkārtas zvanus

Tālruņi, mobilās ierīces

Daži ”Snapchat” īpašnieki tomēr pārdevuši savas akcijas

IT sasniegumi, bizness

Auto pieredzējušiem ceļotājiem – ”Volkswagen California XXL” ar virtuvi un vannasistabu

Auto, Moto

LG nesen nāca klajā ar ļoti iespaidīgu viedtālruni – LU6200. Jaunā ierīce lepojās ar tiešām jaudīgiem dzelžiem un solīdu dizainu.

Telefons ir aprīkots ar 4.5 collu AH-ISP displeju, kura izšķirtspēja ir veseli 1280 x 720 pikseļi (720p). Par ātrdarbību parūpējas divu kodolu 1.5 gigahercu Scorpion procesors ar iebūvētu Adreno 220 grafisko procesoru. Ar to vēl nebeidzās ierīces iespaidīgo dzelžu slavēšana – tālrunis ir aprīkots arī ar 8 megapikseļu kameru, 1 gigabaita operatīvo atmiņu, kā arī  U+ LTE (4G) modemu, kas teorētiski spēs nodrošināt pat 75 megabitu sekundē lielu interneta ātrumu. Protams, aizmirsts nav arī par Bluetooth, WiFi, NFC, GPS u.c. pašsaprotamiem standartiem. Vienīgais, kas nedaudz apbēdināja bija mazais iebūvētās atmiņas apjoms – 4 gigabaiti, taču jebkurā gadījumā, līdz pat 36 gigabaitiem šo atmiņu būs iespējams palielināt ar 32 gigabaitu microSD kartes palīdzību.

Tālruni, vismaz pagaidām, ir plānots pārdot Dienvidkorejā. Telefons būs rezervējams jau 26. septembrī, taču gaidāmā cena vēl nav zināma.

Saistītās tēmas: lglu6200viedtālruņi

Izsaki savu viedokli