Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

LG Electronics (LG) šī gada Pasaules Mobilo tehnoloģiju kongresā (MWC), kas norisināsies Barselonā, Spānijā, prezentēs jauno LG Stylus 2 viedtālruni. 5,7 collas lielajai ierīcei ir ne tikai saprātīga cena un vairākas premium funkcijas, kas pieejamas LG flagmaņu modeļos, bet arī pildspalva ar nano pārklājuma galu uzlabotai precizitātei.

Viedtālrunim ir vairākas patentētas funkcijas, kas izstrādātas īpaši LG Stylus 2, lai uzlabotu lietotāju pieredzi, tostarp Pen Pop, kas ieslēdz pop up izvēlni, kad tiek izņemts irbulis, lai piedāvātu saīsnes uz Pop Memo un Pop Scanner. Tāpat jaunums LG Stylus 2 ir Pen Keeper – funkcija, kas radīta, lai nepazaudētu irbuli. Kad tiek konstatēta telefona kustība, irbuļa nišai esot tukšai, tiek parādās attiecīgs paziņojums. Turklāt jaunais Calligraphy Pen fonts nodrošina lietotājiem iespēju rakstīt tikpat skaisti un dekoratīvi, it kā izmantotu tintes pildspalvu.

LG Stylus 2_2

Nieka 7,4mm biezumā un ar 145g svaru LG Stylus 2 ir būtiski plānāks un vieglāks par tā priekšgājēju. Ierīcei ir unikāls dizains ar izvirzītu plakanu ekrānu priekšpusē, Spin Hairline rakstu aizmugurē un metālisku rāmi visās tās malās. LG Stylus 2 aprīkots ar prāvu 3,000mAh izņemamu akumulatoru un SD karšu lasītāju, lai nodrošinātu lietotājiem iespēju baudīt dažāda veida multimediju saturu 5,7 collas lielajā ekrānā.

„LG Stylus 2 nodrošina gan lielu ekrānu, gan premium klases liela telefona pierakstu veikšanas funkcijas par vidēja līmeņa tālruņa cenu,” norāda LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un vadītājs Juno Čo. „Šī ierīce ir kārtējais piemērs mūsu uzticībai masveida patēriņa segmentam, kas sniedz plašas iespējas izaugsmei un radošumam.”

LG Stylus 2 galvenās specifikācijas:

 • Čipkopa: 1.2GHz Quad-Core

 • Displejs: 5.7-inch HD In-Cell Touch (1280 x 720)

 • Operētājsistēma: Android 6.0 Marshmallow

 • Atmiņa: 1.5GB LPDDR3 RAM / 16GB ROM / MicroSD atbalsts

 • Kamera: aizmugurējā – 13MP / priekšējā – 8MP

 • Akumulators: 3,000 mAh (izņemams)

 • Izmēri (G x P x B): 155 x 79.6 x 7.4mm

 • Svars: 145g

 • Network: 4G LTE/ HSPA+ / GSM

 • Savienojamība: Wi-Fi 802.11 b, g, n / Bluetooth 4.1 / USB 2.0

 • Krāsas: Titāna / Balta / Brūna

Izsaki savu viedokli