Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vēl tikai vakar ziņojām jaunākās baumas par LG G Flex viedtālruni, vēstot, ka oficiālu prezentāciju tas piedzīvos vien novembrī. Dienvidkorejas kompānija ir sagādājusi nelielu pārsteigumu un šonakt novilkusi noslēpumu plīvuru no baumu apvītās ierīces.

Protams, tālruņa interesantākā daļa ir tā ieliektais 6 collu 720p izšķirtspējas OLED displejs. Ražotājs apgalvo, ka ekrāns nodrošinās lielisku attēlu baudīšanas pieredzi brīžos, kad spēlēsiet spēles vai skatīsieties kādu filmu.

Ieliektais ekrāns nodrošina arī tādas funkcijas kā QTheater (ātrāka piekļūšana attēlu galerijai, pateicoties “teātra priekškara” efektam, ko aktivizē pavelkot sākumekrānu uz abiem sāniem) un Swing Lockscreen (tālruņa bloķēšana, atkarībā no tā pozīcijas).

Interesanti, ka ierīces aizmugure pati spēs „sadziedēt” sīkus skrāpējumus vien pāris minūšu laikā.  To nodrošinot elasta tipa pārklājums. Rezultātā tālrunis izskatīsies jauns pat pēc ilgākas lietošanas.

LG G Flex 2

Līdzīgi kā vēstīja baumas, LG G Flex ir aprīkots ar četru kodolu Qualcomm Snapdragon 800 procesoru, kas nodrošina 2,26 GHz takts frekvenci. Tāpat ieliektajā korpusā atrodama ir 2 GB operatīvā atmiņa, 32 GB iebūvētā atmiņa, ko papildina microSD karšu pieslēgvieta, un 13 MP kamera.

Ierīce tiks apgādāta ar Android 4.2.2 operētājsistēmu, ko papildinās jau ierastā LG saskarne. Tālruņa izmēri – 160,5 x 81,6 x 7,9-8,7 mm, bet tā svars ir 177 grami. To visu darbinās 3500 mAh akumulators.

Jau pavisam drīz ierīce būs nopērkama pie Dienvidkorejas lielākajiem mobilo sakaru operatoriem, savukārt pēc laika tiks paziņots vai to būs iespējams iegādāties arī citās valstīs.

lg G flex

Pagaidām arī nav zināms vai Samsung izstrādātais konkurents Galaxy Round būs nopērkams Eiropā. Pastāv varbūtība, ka abas kompānijas eksperimentē ar minētajiem modeļiem, noskaidrojot savas valsts tirgū vai pēc tiem būs pieprasījums.

Saistītās tēmas: lgviedtālruņi

Izsaki savu viedokli