Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Dienvidkorejā bāzētais uzņēmums LG augusta sākumā iepazīstināja pasauli ar jauno flagmani – G2. Tagad kompānija ir oficiāli apstiprinājusi izvirzīto mērķi attiecībā uz viedtālruņa pārdošanas rādītajiem.

LG plāno realizēt vismaz 10 miljonus viedtālruņa vienības. Pagaidām gan netiek precizēts laika posms, kurā mērķis jāsasniedz. Tāpat kompānija klusē par esošajiem realizācijas rādītājiem.

Tiesa gan, gaidāmie 10 miljoni, uz citu tehnoloģiju gigantu fona neizskatās iespaidīgi. Jāņem vērā, ka Apple jaunie iPhone viedtālruņi jau pirmajās trīs dienās spēja sasniegt 6 miljonu pasūtījumu atzīmi. Arī Samsung Galaxy S4 izcēlās ar lieliskiem pārdošanas rādītajiem – realizēti 6 miljoni ierīču pirmajās divās nedēļās, savukārt 10 miljonu atzīme tika sasniegta mēneša laikā.

Jāmin gan, ka LG parasti neizceļas ar skaļiem paziņojumiem, tādēļ 10 miljoni realizētu G2 vienību, iespējams, ir vien auksts aprēķins.

Tikmēr eksperti izsakās, ka plāns pavisam noteikti nav nosaucams par ambiciozu un, tas, ko uzņēmumam visvairāk vajag ir pāris agresīvas mārketinga kampaņas.

LGG2-prezent-389x550

Saistītās tēmas: lgviedtālruņi

Izsaki savu viedokli