Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

LG Nexus 4 viedtālruņi pakāpeniski sāk saņemt jauninājumu uz Android 4.3. Pastāstīšu, ko var sagaidīt no šī jauninājuma un kādi varianti pieejami nepacietīgākajiem Nexus 4 īpašniekiem.

Video tapšanas brīdī vēl nebijām pamanījuši iespēju ieslēgt zvanīšanas aplikācijas automātisko kontaktu meklēšanu, tāpēc tā šajā video nav pieminēta. Par šo funkciju var izlasīt te.

Ja nespēj sagaidīt brīdi, kad Tava Nexus 4 jauninājums kļūs pieejams atbilstoši Google plānam, vari to uzstādīt pašrocīgi.

Brīdinājums! Zemāk lasāmā pamācība ir publicēta ar informatīvu mērķi. BOOT.Lv un raksta autors nenes nekādu atbildību par datu zudumiem un/vai ierīču bojājumiem, kas radušies sekojot publicētajam jauninājuma uzstādīšanas procesam.

Nepieciešams:

Jaunināšanas process:

 1. Pārvieto platform-tools mapi no Android SDK arhīva uz C diska sakni, mapi pārdēvē par a
 2. Iekopē mapē jauninājuma failu un pārdēvē par Update.zip (Datorā jābūt ieslēgtai faila paplašinājuma rādīšanai. Ja tā ir izslēgta, failu jāpārdēvē par Update)
 3. Atver CMD (vēlams ar administratora tiesībām)
 4. Ievada komandu cd C:\a
 5. Pārslēdz telefonu Fastboot režīmā. Lai to izdarītu, telefonu izslēdz un pēc tam ieslēdz turot nospiestu ne tikai ieslēgšanas, bet arī abas skaļuma regulēšanas pogas. Svarīgi! Pirms procesa veikšanas, telefona akumulatorā jābūt vairāk, nekā 50% enerģijas.
 6. Pievieno telefonu datoram. Uzstāda ADB dziņus, ja datora ierīču pārvaldniekā uzrādās, ka Android ierīcei nepieciešami dziņi.
 7. Fastboot režīmā, izmantojot skaļuma regulēšanas pogas, pārslēdz uz Recovery režīmu. Ar ieslēgšanas pogu aktivizē Recovery režīmu.
 8. Turot ieslēgšanas pogu, nospiež skaļuma regulēšanas pogu uz augšu. Atlaiž pogas. Ekrāna augšā parādās izvēlne, kurā izvēlas apply update from ADB un apstiprina izvēli ar ieslēgšanas pogu.
 9. Telefona ekrānā redzams paziņojums “Now send the package you want to apply to the device with ‘ adb sideload <filename>”
 10. Datorā atvērtajā CMD ievada komandu adb sideload update.zip
 11. Telefons rādīs informāciju par atjauninājuma procesu. Procesa beigās izvēlās komandu reboot system now.

2013-07-24 20.28.45

Saistītās tēmas: androidgoogle nexus

Izsaki savu viedokli