Aktuāls

Dienvidkorejā bāzētā kompānija LG ir laidusi klajā inovatīvu televizoru, kas slēpjas zem nosaukuma LG 105UC9. Atšķetinot nosaukumu, atklājas, ka ierīce ir apgādāta ar iespaidīga izmēra displeju, kas nodrošina vēl neredzētu izšķirtspēju, ko papildina lieliska skaņas kvalitāte.

LG prezentētais televizors var lepoties ar 105 collu diagonāles izmēru un tas nodrošina iespaidīgu 5120×2160 pikseļu izšķirtspēju (21:9 malu attiecība), ko kompānija dēvē par 5K. Taču ar to iespaidīgā specifikācija nebeidzas. Šis cienījamā izmēra televizors ir ieliektas formas.

Lai nodrošinātu labāko skaņas kvalitāti, LG ir sadarbojušies ar Harman Kardon, kas apgādājis ierīci ar 7.2 kanālu skaļruņiem, kuru kopējā jauda ir 150 vati. To visu darbina webOS operētājsistēma.

LG vēsta, ka izstrādājumu jau šīs nedēļas laikā varēs pasūtīt Dienvidkorejas patērētāji, taču citu valstu tirgos izstrādājums nonāks ceturtajā ceturksnī. Kaut arī kompānija nemin televizora cenu, ir skaidrs, ka šis “monstrs” nebūs lēts prieks, iespējams, sasniedzot cenu, kas raksturīga vien jaunām mašīnām vai pat mājām. Jāatzīst, ka dotajā brīdī ir arī grūti atrast viennozīmīgu iemeslu šādas ierīces iegādei, jo saturs, kas būtu atbilstošs atskaņošanai attiecīgajā izšķirtspējā, ir visai reta parādība.

105UC9-6_500

Saistītās tēmas: lgtelevizors

Izsaki savu viedokli