Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Latvija, Rīga, 2008. gada 12. novembrī – Uzņēmums LG Electronics tagad arī Baltijas valstīs piedāvā jaunu neatkārtojamu tālruni Ice Cream KF350 ar neparastu dizainu un mūsdienīgām multivides funkcijām. Tālruņa ārējais panelis ir veidots no augstas kvalitātes caurspīdīgas plastmasas, zem kuras paslēpts reljefa zīmējums. Tālrunim KF350 ir dinamisks diožu apgaismojums, kas priekšējo paneli papildina ar daudzveidīgiem un spilgtiem vizuālajiem efektiem: atverot un aizverot tālruni, ienākoša un izejoša zvana laikā, saņemot īsziņas, klausoties mūziku un veicot citas darbības.

Īpaši izceļas 3 megapikseļu kameras objektīvs, kas novietots virs paslēptā diožu displeja, kurā var redzēt ziņojumus par dažādām darbībām: laiku, ienākošajiem zvaniem, saņemtajām īsziņām, modinātāju utt.

Pievilcīgs apgaismojums

Slēpts gaismas diožu signāls nodrošina saziņu, izmantojot gaismas diožu apgaismojumu.

Sirds
Suns
Taurenis
Ienākošais zvans
Pusmēness
Tālruņa numurs
Jauna ziņa
Jauna ziņa
Ieslēgt/izslēgt
Modinātājs

Saziņa ar gaismu

Pārsteidzošs apgaismojuma efekts ar audio sinhronizāciju
Pievilcīgāks apgaismojums
Zvanu un īsziņu saņemšana, izmantojot apgaismojuma mirgošanu
Pievērsiet sev uzmanību

1 solis
2 solis
3 solis

Īpašu mirkļu iemūžināšana

3 megapikseļu CMOS kamera

Jauks un elegants dizains

Ērta skatīšana

2,2 collu liels QVGA displejs. Gaismas intensitātes sensors

Ērta ievade

Lieli skārientaustiņi

Caurspīdīgs, telpisku slāņu raksts

Apgaismojuma efekta palielināšana, izmantojot telpisku rakstu

Automātiskā panoramēšana

Uzņem augstas kvalitātes panorāmas attēlus

Atvērts – tālrunis patīkami iegulst plaukstā, bet lielie taustiņi padara tā lietošanu īpaši ērtu.

Tālruņa neatkārtojamais dizains atspoguļo tā lieliskās tehniskās iespējas. Ar 3 megapikseļu kameru uzņemtie fotoattēli lieliski izskatās lielajā 2,2 collu displejā ar 240×320 izšķirtspēju un 262000 krāsu gammu.

Tālrunī iebūvētais mūzikas atskaņotājs spēj atskaņot dažāda formāta audio failus: MP3, AAC, AAC+, EAAC+, WMA, kā arī FM radio. Bluetooth 2.0 un USB 2.0 savienojums ļauj ērti izveidot tālruņa savienojumu ar citām ierīcēm. Tālruņa Ice Cream KF350 mūsdienīgo tehnoloģisko priekšrocību klāsts ir papildinātas ar iespēju izmantot maināmas MicroSD atmiņas kartes.

Šis tālrunis ir ideāli piemērots cilvēkiem, kas augsti vērtē dizainu, stilu un oriģinalitāti, tajā pašā laikā neaizmirstot par funkcionalitāti. Tālrunis Ice Cream KF350 ir pieejams divās krāsās – maigi rozā un zilā.

Izsaki savu viedokli