Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ar ko gan spēj pārsteigt gaisa kondicionētājs? LG jaunajos gaisa temperatūras uzlabotājos iekļautas vairākas, šāda tipa ierīcēm, neierastas funkcijas.

LG Whisensērijas gaisa kondicionētāji būs pirmie šī ražotāja veidotie dzesētāji, kas aprīkoti ar balss vadību. Ierīces spēj “sadzirdēt” izmisīgos lūgumus pēc vēsāka gaisa pat tad, ja vasaras upuris atrodas 5 metru attālumā no ierīces. Saprotams, nav aizmirsta iespēja vadīt ierīci ar telefona palīdzību.

Telefonam paredzētā vadības aplikācija spēj saprasties ar NFC – vari izvietot istabā vairākas NFC uzlīmes un pārslēgt dzesēšanas sistēmas režīmus vienkārši pieskaroties tiem ar telefonu.

Nelielu neizpratni rada šīs dzesēšanas sistēmas “mājas monitoringa” funkcija, kas ļauj izmantot dzesētāja kameru (!!!) un interneta pieslēgumu, lai palūkotos, kas notiek istabā. Jebkurā laikā, no jebkuras vietas.

Dienvidkorejas tirgū rezervācijas šo ierīču iegādei pieņems no 14. janvāra līdz 31. martam. Pagaidām nav zināms, kad (un vai) šīs ierīces būs pieejamas citās valstīs.

8334714367_7405a4a041

Saistītās tēmas: lg

Izsaki savu viedokli