Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

LG ir izstrādājis viedo aproci, kuras uzdevums ir nodrošināt bērnu drošību, informējot vecākus par atvases atrašanās vietu un sniedzot iespēju jebkurā brīdī piezvanīt. Tagad šāda ierīce ir nonākusi ASV tirgū, taču jau drīzumā būs pieejama arī patērētājiem Eiropā.

LG GizmoPal ir aproce, kas apgādāta ar vienkāršotu tālruņa funkciju un iebūvētu GPS. Rezultātā vecāki var ne tikai piezvanīt, bet arī redzēt, kur viņu bērns atrodas. Ierīces lielā poga nodrošina zvanu saņemšanu un veikšanu. Jāatzīmē, ka zvanus iespējams veikt un saņemt tikai no diviem numuriem, kas jāieprogrammē iepriekš.

lg-kizon

LG norāda, ka aproce ir izturīga un spēs paciest dažādus spēļu laukuma pārbaudījumus. Ierīces akumulators nodrošinās tās darbību aptuveni 36 stundas, taču brīdī, kad enerģijas līmenis nokritīsies zem 20 procentu atzīmes, vecākiem tiks nosūtīta brīdinājuma īsziņa.

GizmoPal ir izstrādāta aplikācija, kas pieejama iOS un Android ierīcēm, nodrošinot jau iepriekš pieminēto GPS izsekošanu.

Nobeigumā gan jāatzīmē, ka GizmoPal būs pieejams tikai pie ASV bāzēta mobilo pakalpojuma sniedzēja Verizon. Taču labā ziņa ir fakts, ka GizmoPal eksistē alternatīva – LG KizOn. KizOn būtībā ir tieši tā pati ierīce, taču debiju tā piedzīvoja jau jūlijā Dienvidkorejā un jau tuvākajā laikā nonāks arī Eiropā. Līdzīgi kā GizmoPal, KizOn ir pieejams zilā un rozā krāsā, bet tā cena ASV ir aptuveni 80 dolāri.

LG-KizON (1)

Saistītās tēmas: aprocebērniemlg

Izsaki savu viedokli