Aktuāls

LG Electronics (LG) uzsācis globāla mēroga partnerattiecības ar Netflix, lai palīdzētu Netflix paplašināt sava servisa pieejamību vairākos jaunos tirgos, tai skaitā, arī Latvijā. Paplašināšanās nodrošinās daudzpusīgu augstas kvalitātes satura klāstu, tostarp 4K HDR oriģinālos televīzijas seriālus. Pateicoties pirmšķirīgai attēla kvalitātei un lieliskai veiktspējai, LG ir izraudzīts par galveno Netflix globālā biznesa partneri. LG un Netflix apvieno spēkus, lai nodrošinātu nevainojamu priekšapmaksas piekļuvi Netflix pakalpojumiem.

LG Netflix Partnership

Starp Netflix atzinību ieguvušajiem oriģinālajiem televīzijas seriāliem ir Daredevil, Orange is the New Black un Sense8. Uzņēmums plāno patērētājiem pasaulē piedāvāt arī HDR oriģinālo televīzijas seriālu Marco Polo. Netflix atzinīgi novērtējis LG 4K HDR OLED televizorus par skaidrāku melno toni, kontrastu un krāsu dzīvīgumu, kas, attēlojot saturu, nodrošina padziļinātas detaļas un lielāku apjomu.

Mūsu globālās partnerattiecības ar LG palīdzēs izklaides cienītājiem visā pasaulē atklāt un izbaudīt Netflix,” norāda Netflix pārstāvis Skots Mairers. „Mēs ar nepacietību gaidām, lai iepriecinātu mūsu lietotājus ar modernām tehnoloģijām un spēju skatīties iecienītākos seriālus 4K un HDR kvalitātē.”

Mēs esam ļoti priecīgi būt par globālu biznesa partneri pasaulē populārākajam satura sniedzējam Netflix,” stāsta LG Home Entertainment Company prezidents un vadītājs Braiens Kvons. „LG turpinās savu nodošanos ekrānu un audio tehnoloģiju uzlabošanai, lai piedāvātu patērētājiem pirmšķirīgu 4K un HDR skatīšanās pieredzi.”

Izsaki savu viedokli