Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

2009. gada Internationale Funkausstellung Berlin (IFA) izstādē LG Electronics (LG) piedāvās jaunus mājas izklaides produktus, kuri pārkāpj tradicionālās tehnoloģiju un dizaina robežas. LG šī gada tēma „LIVE BORDERLESS™” kļūs saprotama ikvienam, kas iepazīsies ar jaunajiem BORDERLESS™ televizoriem. Šie ir pirmie televizori, kuru ekrāns sniedzas gandrīz līdz pašām televizora korpusa malām.


LG SL9000 LED televizors

„Mēs vēlamies, lai LG būtu dižākais vārds mājas izklaides tehnoloģiju industrijā. Lai to sasniegtu, esam rūpīgi uzklausījuši klientu vēlmes un investējuši tās produktu attīstībā,” saka Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors Saimons Kangs (Simon Kang). „BORDERLESS™ televizori, kurus prezentēsim IFA 2009, uzskatāmi parāda sasniegto – esam uzstādījuši jaunus standartus mājas izklaides industrijā. Šie televizori izskatās labāk par jebkuriem citiem produktiem tirgū, un to skatīšanās pieredze ir nesalīdzināmi augstāka.”


LG SL9000 LED televizors

LG prezentēs divus jaunus BORDERLESS™ televizoru modeļus LCD TV – SL8000 un LED TV -SL9000, kuri lieliski apvieno modernu dizainu ar jaunākajām tehnoloģijām. To dizains atspoguļo gadiem ilgušo izpēti un izstrādi. Abi produkti lauž ierastos stereotipus par to, kā jāizskatās televizoram, paverot jaunas iespējas televizoru dizaina nākotnei.

BORDERLESS™ SL9000 LED televizora attēla kvalitāte ir tikpat nevainojama kā tā gludā virsma. LED aizmugures apgaismojums nodrošina 3,000,000:1 augstu attēla kontrasta koeficientu. Televizors piedāvā arī Bluetooth un HD DivX savietojamību.


LG SL9000 LED televizors

Zem skaistās LCD TV SL8000 ārienes slēpjas augstākās kvalitātes Full HD 1080p SuperlPS panelis, kuru iespējams precīzi noregulēt, izmantojot LG Expert Mode. TruMotion 200Hz nodrošina to, ka uz ekrāna notiekošā darbība ir vienmēr asa, un 150,000:1 attēla kontrasta koeficients piešķir televizoram neiedomājamu attēla skaidrību.

Ekskluzīvais Intel sensors samazina enerģijas patēriņu, padarot abus televizorus videi draudzīgākus. LG ir izdevies radīt šos plānos televizorus, izmantojot jauno Injection Compression Molding funkciju, tādējādi radot nepārtrauktu un plūstošu stiklveida virsmu. Īpašs pārklājums samazina atspīdumu un uzlabo attēla kvalitāti. Uzlabotā apslēpto skaļruņu sistēma padara skaņu par nozīmīgu BORDERLESS™ sastāvdaļu, vienlaicīgi saglabājot tā smalkās aprises.


LG SL8000 LCD televizors

Minētajā izstādē būs apskatāmi arī inovatīvi un moderni plazmas televizori, mājas kinozāles, video un datu uzglabāšanas ierīces, projektori, kā arī citi produkti.

Izstāde IFA 2009 notiek Berlīnē no š. g. 4. līdz 9. septembrim, un ir viena no pasaulē lielākajām elektronisko preču izstādēm. Pērn izstādē piedalījās 1212 zīmoli un apmeklēja aptuveni 222 780 interesenti.


LG SL8000 LCD televizors

LG SL8000 LCD televizors

Izsaki savu viedokli