Aktuāls

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness
post-image

LG Electronics (LG) inovāciju festivālā LG InnoFest 2015, kas notiek Portugāles galvaspilsētā Lisabonā no 22. līdz 23.janvārim, Eiropas patērētājiem prezentējis unikālu ērtību uzlabojošās sadzīves tehnikas klāstu. Jaunākā produktu klāsta uzmanības centrā ir pirmšķirīga enerģijas efektivitāte, uzlabota veiktspēja un jaunas viedās funkcijas uzlabotai lietotāju pieredzei. Jaunumu klāstā īpaši izceļas vairāki veļas mazgājamo mašīnu un ledusskapju modeļi, kas pielāgoti individuālajām patērētāju vajadzībām.

Videi draudzīgas veļas mašīnas ar TurboWashTM un Eco-HybridTM tehnoloģijām

Apvienojumā ar atzinību ieguvušo 6 Motion Direct Drive tehnoloģiju, LG jaunākās, videi draudzīgās veļas mazgājamās mašīnas ar TurboWashTM ne tikai sasniedz A+++ enerģijas efektivitātes prasības, bet pat tās pārsniedz par 55%. Ar TurboWashTM populārākie mazgāšanas cikli – Cotton, Cotton Large, Mix un Easy Care – no sākuma līdz beigām aizņem vien 59 minūtes, kamēr enerģijas patēriņš tiek samazināt par 15% un ūdens patēriņš pat par 40%. Turklāt skalošanas ciklā divas minūtes ar lielu spēku tiek izsmidzināts ūdens, tādējādi palīdzot efektīvāk no apģērba izskalot mazgāšanas līdzekli, vienlaikus samazinot ūdens un enerģijas patēriņu.

01_LG_Innofest_2015

Lielākai lietotāju ērtībai, LG 2015.gada veļas mazgājamo mašīnu modeļi atbalsta bezvadu datu pārraides tehnoloģiju Near Field Communication (NFC), kas nodrošina iespēju ātri sasaistīt un veikt datu apmaiņu starp viedtālruni un LG sadzīves tehnikas ierīcēm. Izmantojot NFC, lietotājs var lejupielādēt jaunas papildu mazgāšanas programmas – Wool, Baby Care, Cold Wash utt. NFC tehnoloģija tiek izmantota arī Smart DiagnosisTM funkcijas atbalstam, kas palīdz lietotājiem ātri un efektīvi novērst jebkuru nelielu problēmu, tādējādi izvairoties no dārgiem un neērtiem servisa pakalpojumiem.

LG Eco-Hybrid veļas mašīna ar žāvētāju ir aprīkota ar diviem žāvēšanas režīmiem – Eco un Speed, ļaujot lietotājam izvēlēties starp optimālu enerģijas un laika taupīšanu. Izmantojot siltumsūkņa tehnoloģiju, gan Eco, gan Speed režīms spēj sasniegt A++ enerģijas efektivitāti, bet Speed režīms žāvēšanas laiku samazina līdz pat 30%. LG Eco-Hybrid ir lielisks risinājums smalku apģērbu žāvēšanai – tas spēj žāvēt apģērbu pat zemā temperatūrā, pasargājot audumu no bojājumiem un saraušanās.

Izcila energoefektivitāte un modernas ēdienu pārvaldes sistēmas

Ar satriecošu Total No Frost funkciju, kas nodrošina 20% lielāku enerģijas efektivitāti, salīdzinājumā ar A+++ reitingu, LG ledusskapis ar saldējamo kameru apakšā ir nozares līderis enerģijas efektivitātes ziņā. Linear Compressor tehnoloģija nodrošina mazāku iekšējo berzi, lielāku uzticamību un ilgmūžību ar mazāku darbības troksni. Enerģijas efektivitāti vēl vairāk uzlabo ērtais Door-in-DoorTM risinājums, kas atvieglo piekļuvi biežāk patērētājiem pārtikas produktiem un dzērieniem, vienlaikus pat par 41% samazinot aukstā gaisa zudumu no galvenā ledusskapja nodalījuma un nodrošinot ilgāku produktu uzglabāšanos.

LG_Door-in-Door_Refrigerator_01

Papildus uzlabotai enerģijas efektivitātei, LG jaunais četru durvju ledusskapis piedāvā vairāk uzglabāšanas vietas, pateicoties plānākai izolācijas sienai. Centrālais nodalījums, kas parasti sastopams divu durvju ledusskapjos, arī ticis likvidēts, tādējādi sniedzot patērētājiem vēl vairāk  uzglabāšanas vietas. Ērtā Fresh 0 Zone sekcija, kas izvietota galvenajā ledusskapja nodalījumā, ir lieliski piemērota vieta, kur uzglabāt gaļu un zivis, jo lietotāji var šiem produktiem, kas tiek lietoti bieži, piekļūt nekavējoties, bez nepieciešamības tos sasaldēt un atkausēt.

LG_Door-in-Door_Refrigerator_02

LG arī pielicis pūliņus, lai nodrošinātu, ka produkti saglabājas svaigi ilgāku laiku. Total No FrostTM tehnoloģija, kas sastopama visos LG ledusskapjos, nodrošina vienmērīgu dzesēšanu visā ledusskapja iekšienē. Turklāt LG unikālā Pure N FreshTM gaisa filtrēšanas sistēma izmanto jaudīgu ventilatoru, lai likvidētu smakas, vienlaikus ledusskapī caur svaigā gaisa kanāliem nodrošinot attīrītu gaisu, kas sniedz iespēju uzglabāt pārtikas produktu svaigus ilgāku laiku.

Saistītās tēmas: ledusskapjilgsadzīves tehnikaveļasmašīnas

Izsaki savu viedokli