Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ja lieto divu operatoru sniegtos pakalpojumus, tad ļoti ērti izmantot tālruni ar divām SIM kartēm, taču ko darīt, ja izmantoto SIM karšu skaits sasniedz trīs? Šai problēmai risinājumu piedāvā LG, laižot klajā Optimus L1 II Tri.

Kā jau tas ierasts vienkāršākajam “L” sērijas pārstāvi, tā tehniskā specifikācija ir visai necila – 3 collu QVGA (240×320) displejs, 1 GHz procesors un 512 MB operatīvā atmiņa. Tālrunis, ka jau minēts sākumā, izceļas ar spēju nodrošināt vienlaicīgu trīs SIM karšu atbalstu, turklāt visas trīs spējīgas nodrošināt 3G savienojumu.

Interesanta gan ir Time Machine opcija, kas ļauj tālrunim ierakstīt radio izskanējušās dziesmas arī gadījumā, ja pārtraucat klausīties minēto radio staciju. Pēc tam šīs dziesmas tiks atskaņotas, turklāt, atšķirot un izņemot stacijas vadītāja balsi.

LG Optimus L1 II Tri būs pieejams melnā, rozā un baltā krāsā, bet tā cena būs aptuveni 127 ASV dolāri. Ir skaidrs, ka izstrādājums būs pieejams vairākos reģionos, taču oficiālā informācija pagaidām neatklāj konkrētas valstis. Kā izņēmums jāmin Brazīlija, kur izstrādājums būs nopērkams jau pavisam drīz.

lg l1 II 3

 

Saistītās tēmas: lg

Izsaki savu viedokli